Pro seniory Pro seniory Fotogalerie Napište nám Diář starosty Dění v obci

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty

Obecní úřad

adresa:

Horní 444/7

783 13 Štěpánov

Mgr. Jiří Šindler  starosta 585 319 611, 724 179 844                        starosta@stepanov.cz
Mgr. Miloslav Martinovský  místostarosta 739 506 698                                              martinovsky@stepanov.cz
David Fryblík, DiS tajemník OÚ 585 386 482, 725 132 727                        tajemnik@stepanov.cz

Seznam e-mailových adres a telefonních spojení

Elektronická podatelna podatelna@stepanov.cz 585 386 482
Starosta starosta@stepanov.cz 585 319 610        724 179 844
Asistent asistent@stepanov.cz 585 386 482        731 549 393
Tajemník tajemnik@stepanov.cz 585 387 257        725 132 727
Stavební úřad stavebni@stepanov.cz 585 387 267
Referent investic

zborilova@stepanov.cz

585 319 554       
Matrika matrika@stepanov.cz 777 481 532
Správa majetku obce klein@stepanov.cz 724 246 136
Kompostárna kompostarna@stepanov.cz 603 564 780
Účetní ekonom@stepanov.cz 585 386 482
Poplatky - odpady, pes apod. poplatky@stepanov.cz 587 070 003
Pozemky, ÚP pacakova@stepanov.cz 734 178 090
Investice investice@stepanov.cz 734 162 664
Knihovna knihovna@stepanov.cz 585 387 032
Základní škola skola@zsstepanov.cz 777 033 930
Školka Sídliště skolkasidliste@stepanov.cz 585 386 120
Školka Moravská Huzová skolkahuzova@stepanov.cz 585 386 748        777 481 530
Kino kino@stepanov.cz 777 481 534
Školní jídelna při ZŠ skolnijidelna@stepanov.cz 608 984 227

Možno volat na tel. 585 386 482, poté budete přepojeni ! 

 

Úřední dny:

Obecní úřad, tel. 585 386 482

Pondělí 7:30 - 11:30    12:30 - 17:00
Středa 7:30 - 11:30    12:30 - 17:00

Stavební úřad, tel. 585 387 267

Pondělí 7:30 - 11:30    12:30 - 17:00
Středa 7:30 - 11:30    12:30 - 17:00

Mimo tyto úřední hodiny příslušní úředníci vyřizují dříve přijatá podání či mohou být zaneprázdněni místním šetřením a jinými úkoly a proto v tuto dobu nemusí být Vaše záležitosti vyřízeny. Podatelna by měla být  v provozu téměř vždy v tuto pracovní dobu:

Pondělí, Středa

7:30 - 11:30    12:30 - 17:00

Úterý, Čtvrtek 7:30 - 11:30    12:30 - 15:00
Pátek 7:30 - 11:30    12:30 - 13:30

 

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.stepanov.cz

Registrujte se zde

 

 

12. 12. Simona

Zítra: Lucie
Přivítali byste hlášení obecního rozhlasu vícekrát denně?
a) stačí 1x
  
 259
b) alespoň 2x (dopoledne a odpoledne či večer)
  
 150
c) 3x (dopoledne, odpoledne a večer)
  
 74

Kalendář akcí

Návštěvnost stránek

556852