Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na muzikálové představení

Pozvánka na muzikálové představeníDatum konání:
15.9.2019

VlakDoNebe-BubbleMusic-cz-HQ.jpg

 

Do kina ve Štěpánově zveme v neděli 15. září 2019 od 19 hodin na swingový muzikál

Vlak do nebe.

V představení zazní mnoho známých melodií, jako například "Tereza", "Dva roky jezdím bez nehod", "Jen pro ten dnešní den", "Slunečnice", "Hmhm, ach Ty jsi úžasná", "Sám já chodívám rád" či "Život je jen náhoda" v doprovodu klavíristy a houslisty, kteří jsou součástí divadelní scény. Vše je doplněno stylovými tanečními čísly. Představení je obohaceno zvukovými a obrazovými efekty. Jedná se samozřejmě o plnohodnotné představení s kostýmy a scénou a celé trvá hodinu a šest minut.

Pojďte si s námi zazpívat známé hity Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra či R. A. Dvorského nebo Jaroslava Ježka, které Vám předvedeme v retro kostýmech a scéně. Děj představení se odehrává v pomyslné čekárně na vlakovém nádraží. Na tomto nádraží se postupně scházejí tři cestující, kteří se dávají do řeči a odkrývají své životní osudy, které je dovedly až sem, do čekárny na vlak do nebe. Průvodčí je jakýmsi andělem, psychologem, průvodcem jejich životů. Podaří se mu zvrátit jejich osudy? Nastoupí nakonec do vlaku? Vše je pojato jako komedie o vážných věcech :).


Účinkují:
Petra Zindler (členka opery Moravského divadla Olomouc - publiku se představila mj. jako Alena v Noci na Karlštejně či Anička v muzikálové pohádce O líných strašidlech).
Ivo Melkus (člen opery Moravského divadla Olomouc - dlouholetý sólista opavského divadla).
Vojtěch Pačák (člen opery Moravského divadla Olomouc - publiku se tuto sezónu představí jako Miláček v operetě Na tý louce zelený, v operetě Perly panny Serafínky již hraje jednu z hlavních rolí hraběte Průchy).
Tomáš Zindler (režisér tří Road Movies Route 66, celostátních reklam, dokumentarista a také autor tohoto představení).
Richard Mlynář - klavírní doprovod (člen orchestru Moravského divadla Olomouc, jazzman a skladatel).

 

Předprodej vstupenek (100 Kč) od 19. 8. 2019 na pokladně Obecního úřadu Štěpánov