Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Čtvrtek 30. 07. 2020

Čtvrtek 30. 07. 2020Informace MÚ Štěpánov

 

Upozorňujeme občany, že z technických důvodů a z důvodu přerušení dodávky elektřiny ve středu 8. srpna budou mimo provoz tyto instituce a služby: Ordinace doktorky Tothové a doktora Folprechta, Lékarna Štěpánov, Městský úřad Štěpánov, Sběrný dvůr, Pošta Štěpánov má nahlášeno, že od 15 do 17 hodin bude otevřena.

 

Ordinace doktorky Tothové oznamuje, že ve středu 5. srpna bude z technických důvodů uzavřena. V neodkladných případech se obraťte na urgentní příjem FN Olomouc nebo nemocnici Šternberk.

 

Studénka drůbež nabízí k prodeji: kuřice , kačeny, husokačeny, housata, krmné směsi a vitamíny. 

Prodej se uskuteční v sobotu 1. srpna a v těchto časech:

Moravská Huzová 12:30-12:45 u potravin. 

Štěpánov 12:45-13:00 u restaurace Sokolovna 

Benátky 13:00-13:15 u rybníka 

Březce 13:15-13:30 u zámečku(kontejneru)

 

Společnost ČEZ Distribuce informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v naší obci. V úterý 4. srpna bude přerušena dodávka elektřiny v Benátkách, Moravské Huzové a Stádle. Ve středu 5. srpna v Březcích, ve Štěpánově a v Liboši. V obou dnech se jedná o stejný čas a to od 7:30 do 15 hodin.

 

Zítra ve čtvrtek  od 12:20 – 12:50 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat :Okurky nakládačky, hroznové víno, borůvky, maliny, rybíz,  melouny, nové brambory, brokolici, česnek, cibuli, žampióny, Hlívu Ústřičnou, květák , rajčata , papriky, ředkvičky, kedlubny, broskve, nektarinky, meruňky od 39 kč, český  med, čerstvá vejce, bonbony  a čokolády .

 

Restaurace Žerotín hledá zaměstnance nebo brigádníka na pozici servírka / číšník. Nástup možný ihned. Bližší informace na telefonu 724 11 79 76 Dalibor Pavlita.

 

Obec Štěpánov Vás co nejsrdečněji zve na hudebně zábavný pořad zpěvačky Hanky Křížkové „JAK VONÍ ŠTĚSTÍ“ Těšit se můžete na pořad plný humoru, písniček a dobré zábavy. Představení se uskuteční v místním kině  v sobotu 1. srpna od 19 hodin. Vstupné je 200 Kč a vstupenky je možné již zakoupit v  předprodeji na obecním úřadě.

 

Fotbalisté z Moravské Huzová Vás zvou na srpnový karneval ,který se uskuteční v sobotu 1.srpna od 20 hodin na hřišti v Moravské Huzové,k poslechu a tanci zahraje skupina MOTORS. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

V sobotu 1.8. se v areálu za sokolovnou uskuteční hudební festival Štěpfest miniedition, který je náhradou za třetí ročník festivalu Štěpfest 2020. Všichni jste zváni, čeká Vás skvělý zážitek a výborná zábava v podání skupin jako jsou Sunset Trail, KRANG, We Are The Motion, Goofy Cow a Střet.

Areál se pro veřejnost otevírá v 15:30 a kapely začínají hrát v 17:00. Vstupenku si můžete zajistit v předprodeji za 200,- Kč v restauraci Sokolovna„Sokolce“ nebo v Olomouckém Rockstar Café & Bar . Vstupné na místě v den konání festivalu bude 300,- Kč. Těšíme se na Vás.