Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení 02. 03. 2020

Hlášení 02. 03. 2020Informace OÚ Štěpánov

 

Před základní školou byl nalezen klíč, bližší informace na obecním úřadě.    

 

VHS SITKA oznamuje, že ve dnech od 2. do 5. března bude v naší obci provádět odečty vodoměrů.

 

TJ Sokol Družstevník Moravská Huzová zve své členy na Členskou schůzi, která se koná v sobotu 7. března od 14.30 hodin v místním pohostinství /U Šopíka/. Zve výbor TJ.

 

OBECNÍ KNIHOVNA Štěpánov a KLUB SENIORŮ vás zvou na přednášku Zlatuši Knollové o Srí Lance, s autorským čtením, s krátkými video vstupy a ochutnávkou pravého cejlonského čaje

Kdy: 4. března 2020, od 14:00 – 15:30

Kde: v budově OBECNÍ KNIHOVNY ŠTĚPÁNOV, v prostorech KLUBU SENIORŮ

Přednáška vhodná i pro širší veřejnost. Vstup zdarma!

 

Tělocvičná jednota Sokol Štěpánov pořádá v pátek 6. března od 20 hodin v sále sokolovny tradiční Šibřinky tentokrát na téma „Hrdinové a padouši“. Tombola a bohaté občerstvení zajištěno, k tanci a poslechu bude hrát skupina Cactus. Vstupné je 100,- pro masky za polovinu a předprodej vstupenek se uskuteční 4. a 5. března od 17 do 19 hodin v sále sokolovny.

 

V neděli 8. března od 14 hodin pořádá TJ Sokol Štěpánov v sále sokolovny Dětský karneval. Na programu bude Soutěž masek, Hrátky s Šaškem VIKIM a diskotéka.  Občerstvení je zajištěno a vstupné je dobrovolné.

 

Obecní úřad oznamuje občanům Moravské Huzové a Stádla, že výběr poplatků v obecních domech ve Stádle a v Moravské Huzové  se  z technických důvodů již neuskuteční. Výběr poplatků probíhá na pokladně Obecního úřadu Štěpánov v úřední dny, tj. pondělí a středa od 8,00 -11,30 a od 12,30 -17,00 hod., v tyto dny lze poplatky také zaplatit na pokladně i bezhotovostně platební kartou.