Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení 03. 03. 2021

Hlášení 03. 03. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Vážení spoluobčané, vzhledem k nařízením Vlády ČR se pravidelná bezplatná poradna, kdy můžete využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný v měsíci březnu neuskuteční. Další následující plánovaný termín je 14. dubna. Děkujeme za pochopení.

 

Oznamujeme občanům, že svoz bioodpadu začne od 17. března, nikoli od 17. února, jak je uvedeno v plánovacím kalendáři na zadní straně novin. Omlouváme se za chybu a děkujeme za pochopení.

 

VHS Sitka oznamuje občanům, že ve dnech od 1. do 5. března se provádí odečty vodoměrů ve Štěpánově a jeho místních částech. Je možné nechat stav vodoměrů na vratech a u vstupu do domů.

 

Správce kanalizace VHS Sitka oznamuje změnu čísla pohotovostního telefonu pro poruchy na tlakové kanalizaci a čerpacích šachtách ve městě Štěpánově. Nové číslo je 736 535 476. Číslo najdete na internetových stránkách města i společnosti VHS Sitka.

 

Prodejna Salvia oznamuje občanům, že z provozních důvodů bude mít až do odvolání otevřeno v pracovní dny pouze v odpoledních hodinách. Od pondělí do pátku od 13:00 do 16:30 hodin a v sobotu od 8:00 do 11:30 hodin.