Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 04. 06. 2021

Hlášení - 04. 06. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Soukromý pěstitel z jižní Moravy bude prodávat tuto sobotu před NS Hruška od 19:15 hodin jahody 59 Kč/kg, jablka Rubín 18 Kč/kg, brambory staré 9 Kč/kg, brambory ranné 19 Kč/kg a další ovoce a zeleninu.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že 7. a 24. června bude z technických důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

 

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme, jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce. Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin. Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.

 

 

Také v červnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.  Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 9. června od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

Obec Liboš Vás srdečně zve v neděli 6. června od 14 hodin k setkání v příjemném prostředí zahrady pohostinství „Za vodó“ v Liboši, kde se uskuteční XXVII. ročník Festivalu malých hudebních souborů, tentokrát jako posezení s dechovou hudbou DAMBOŘANKA.

 

VHS Sitka oznamuje občanům, že ve dnech od 1. do 7. června bude provádět odečty vodoměrů ve Štěpánově a jeho místních částech. Je možné nechat stav vodoměrů na vratech a u vstupu do domů.