Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení 06. 03. 2020

Hlášení 06. 03. 2020Informace OÚ Štěpánov

 

Zdravotní středisko, dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že v úterý 10. března nebude ve Štěpánově ordinovat.

 

Paní Krutilová oznamuje, že prodává snáškové kuřice všech barev ve stáří 16-20 týdnů a dále oznamuje, že již bere objednávky na drůbež na výkrm - malé brojlery, housata, kačenky, mulardy, husokačeny a  6 - 8 týdenní krůťata kanadský hybrid bílý a to na tel. čísle 603 326 248 a nebo na adrese Velký Týnec, Komárov 273.

 

TJ Sokol Družstevník Moravská Huzová zve své členy na Členskou schůzi, která se koná v sobotu 7. března od 14.30 hodin v místním pohostinství /U Šopíka/. Zve výbor TJ.

 

V neděli 8. března zveme malé i velké diváky na letošní první dopolední promítání. Představíme Vám animovaný rodinný příběh PRINCEZNA EMMY. Je to příběh o princezně, která má tajný dar a jako jediná umí mluvit s koňmi. Promítání začíná v neděli před obědem v 10 hodin a vstupné je 50,- korun.

 

 

 

V neděli 8. března od 14 hodin pořádá TJ Sokol Štěpánov v sále sokolovny Dětský karneval. Na programu bude Soutěž masek, Hrátky s Šaškem VIKIM a diskotéka.  Občerstvení je zajištěno a vstupné je dobrovolné.

 

Obecní úřad oznamuje občanům Moravské Huzové a Stádla, že výběr poplatků v obecních domech ve Stádle a v Moravské Huzové  se  z technických důvodů již neuskuteční. Výběr poplatků probíhá na pokladně Obecního úřadu Štěpánov v úřední dny, tj. pondělí a středa od 8,00 -11,30 a od 12,30 -17,00 hod., v tyto dny lze poplatky také zaplatit na pokladně i bezhotovostně platební kartou.