Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení 09. 03. 2020

Hlášení 09. 03. 2020Informace OÚ Štěpánov

 

Vážení spoluobčané, na elektronické úřední desce obce naleznete informace Ministerstva zdravotnictví ČR o mimořádných opatřeních k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2. Informace jsou také vyvěšeny na informační desce na obecním úřadě.

 

Tělocvičná jednota Sokol Štěpánov oznamuje rodičům dětí, které cvičí v předškoláčcích, že cvičení bude od úterý 17. března od 16,00 hodin. Za Sokol Štěpánov Jarka Suchomelová, starostka.

 

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 16. března stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, švestky, ryngle, durancie, třešně, višně, oskeruše, jeřáb, kaštany, roubované ořešáky, angrešty a rybízy, rakytníky, lísky, ostružiny,  maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, kiwi, fíky, kaki a jahody.

 

Česká pošta z důvodu doručování zásilek žádá občany, aby si označili své domy. Každá budova musí být dle zákona o obcích označena číslem popisným a  pokud bylo přiděleno, také číslem orientačním.

 

V úterý 10. března od 18 hodin promítne Filmový klub snímek NICK CAVE: 20 000 DNÍ NA ZEMI. Srdečně Vás zveme na zmapování dvaceti čtyř hodin života rockové hvězdy, které nám poodhalí proces umělecké tvorby na pozadí kombinace reality a fikce.