Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 11.srpna 2023

Hlášení - 11.srpna 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Srdečně Vás zveme na hodové oslavy sv. Vavřince, které proběhnout tento víkend u nás ve Štěpánově. Program naleznete na webu města, v aplikaci hlášení rozhlasu a na sociálních sítích. Slavnostní zahájení proběhne v sobotu v 9:30 v parku TGM, od 14 hodin budeme hostit slováckou krojovanou dechovou hudbu Vlčnovjanku a sobotní program zakončí ve 21 hodin vystoupení hudebních skupin Snílkové a Spektrum. V neděli Vás zveme do hodového průvodu, který vyrazí z dolního konce od Obchůdku u Němců v 10 hodin. Vrcholem nedělního programu a také rozlučkou s letošními slavnostmi bude od 14 hodin, v parku TGM, vystoupení hudební skupiny PANGEA Beatles revival. Přejeme všem občanům a také všem návštěvníkům Štěpánova krásné zážitky a dobrou zábavu.

 

Také v září budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 6. září od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Upozorňujeme občany, že z důvodu pořádání Hodů sv. Vavřince dojde k úplné uzavírce silnice III/44613 v obci Štěpánov. Termín uzavírky: od soboty 12. 8. 2023 od 7.15 hodin do neděle 13. 8. 2023 do 19.00 hodin. V důsledku vedení autobusových spojů objízdnou trasou je nutné počítat s jejich zpožděním přibližně 5 minut.  Zastávka Štěpánov,kino nebude obsluhována v původní poloze, ale bude obousměrně přemístěna o cca 230 m zpět, do prostoru před MěÚ. Zastávky Štěpánov,u Salvie a Štěpánov,Březecká nebudou obousměrně obsluhovány a to bez náhrady.

 

V rámci programu víkendových hodových slavností se naši fotbalisté utkají ve svém druhém mistrovském utkání s týmem z Horky nad Moravou. Toto místní derby se odehraje v sobotu 12. srpna od 17 hodin na hřišti za sokolovnou. Věříme, že se přijdete podívat a povzbudit naše fotbalisty v hojném počtu. Občerstvení zajištěno, těšíme se na Vás.

 

Starosta města vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy s názvem Léto ve Štěpánově. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. První nese název Duch místa a druhá Letní čas spolu ve Štěpánově. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou, věcnou cennou a diplomem. Uzávěrka přihlášek je 15. září. Bližší informace k soutěži najdete na webových stránkách města, na facebooku a na městském úřadě.