Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení 12. 3. 2020

Hlášení 12. 3. 2020Informace OÚ Štěpánov

 

V pátek dne 13. března bude v Lékárně Štěpánov mimořádně zkrácena otevírací doba, a to od 8 do 11 hodin. Jedná se o technické důvody, bude docházet k výměně počítačového systému.

 

KV-WEB2.jpgVážení spoluobčané, v souvislosti s aktuální situací a v návaznosti na doporučení Rady obce Štěpánov bude Obecní úřad Štěpánov do odvolání pro veřejnost otevřen pouze v úřední dny, tj. v pondělí a středu od 8 do 17 hodin (polední pauza 11:30 – 12:30). Dále žádáme občany, aby ve svém zájmu omezili fyzické návštěvy na úřadu obce a preferovali telefonický kontakt.

Dále Vás chceme ubezpečit, že úklid (desinfekce) obecního úřadu je nastaven v přísnějším hygienickém režimu. O dalších opatřeních a úkonech Vás budeme neprodleně informovat.

 

Jednota COOP Zábřeh oznamuje občanům, že v pondělí 16. března od 8 hodin otevírá novou prodejnu v Moravské Huzové. Pro první zákazníky budou připraveny dárky, těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Obecní knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že je v současné době až do odvolání uzavřena.

 

Z rozhodnutí České Obce Sokolské a župy Olomoucké Smrčkovy zůstává tělocvična sokolovny pro veškeré aktivity uzavřená. Za Sokol Štěpánov Jarka Suchomelová, starostka.