Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení 13. 3. 2020

Hlášení 13. 3. 2020Informace OÚ Štěpánov

 

Od dnešního dne do odvolání stavu nouze nabízíme starším opuštěným spoluobčanům nebo těm, kteří mají rodinu daleko dovoz léků a nákupu zdarma. Toto platí pro občany Štěpánova a místních části, Libose a Krnova.
Pokud víte o někom, kdo by pomoc potřeboval kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 604 471 323, s přáním klidných dní, Marcela Vychodilová Vaše pečovatelka.

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 16. března od 14.15 do 14.45 na obecním pozemku v ulici Na Zámečku v Březcích stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, švestky, ryngle, durancie, třešně, višně, oskeruše, jeřáb, kaštany, roubované ořešáky, angrešty a rybízy, rakytníky, lísky, ostružiny,  maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, kiwi, fíky, kaki a jahody.

 

Česká pošta z důvodu doručování zásilek žádá občany, aby si označili své domy. Každá budova musí být dle zákona o obcích označena číslem popisným a  pokud bylo přiděleno, také číslem orientačním.

 

 

Vážení spoluobčané, v souvislosti s aktuální situací a v návaznosti na doporučení Rady obce Štěpánov bude Obecní úřad Štěpánov do odvolání pro veřejnost otevřen pouze v úřední dny, tj. v pondělí a středu od 8 do 17 hodin (polední pauza 11:30 – 12:30). Dále žádáme občany, aby ve svém zájmu omezili fyzické návštěvy na úřadu obce a preferovali telefonický kontakt.

Dále Vás chceme ubezpečit, že úklid (desinfekce) obecního úřadu je nastaven v přísnějším hygienickém režimu. O dalších opatřeních a úkonech Vás budeme neprodleně informovat.

 

Jednota COOP Zábřeh oznamuje občanům, že v pondělí 16. března od 8 hodin otevírá novou prodejnu v Moravské Huzové. Pro první zákazníky budou připraveny dárky, těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Obecní knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že je v současné době až do odvolání uzavřena.

 

Z rozhodnutí České Obce Sokolské a župy Olomoucké Smrčkovy zůstává tělocvična sokolovny pro veškeré aktivity uzavřená. Za Sokol Štěpánov Jarka Suchomelová, starostka.