Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení 16. 03. 2020

Hlášení 16. 03. 2020Informace OÚ Štěpánov

 

Upozorňujeme občany, že od dnešního dne až do odvolání nebude v provozu Sběrný dvůr Štěpánov, Kompostárna Štěpánov, ani rozvoz kontejnerů. Děkujeme za pochopení.

 

Zubní lékař MDDr. Růžička oznamuje, že od 16. března do 27. března včetně neordinuje. Případné informace dostanete na telefonu 773 077 394. Děkujeme za pochopení.

 

Vážení spoluobčané, v těchto dnech až do odvolání stavu nouze nabízíme starším opuštěným spoluobčanům nebo těm, kteří mají rodinu daleko dovoz léků a nákupu zdarma. Toto platí pro občany Štěpánova a místních části, Libose a Krnova.
Pokud víte o někom, kdo by pomoc potřeboval kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 604 471 323, s přáním klidných dní, Marcela Vychodilová Vaše pečovatelka.

 

Vážení občané, vzhledem k mimořádné situaci a vyhlášené celostátní karanténě je Obecní úřad Štěpánov do odvolání pro veřejnost uzavřen.

V minulých dnech vám byly do domovních schránek doručeny podklady k platbě místních poplatků, v současné době můžete poplatky platit pouze bezhotovostně bankovním převodem, ne na pokladně obecního úřadu. Obecní úřad bude tolerovat nedodržení splatnosti poplatků za psa a pronájem pozemku se splatností 31. března. Své záležitosti můžete řešit emailem nebo telefonicky na telefonním čísle 585 386 482.