Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 16. 06. 2021

Hlášení - 16. 06. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

V říjnu se otevírá nová restaurace McDonald's Náklo-Unčovice! Pokud hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo brigádu? Staňte se součástí skvělého týmu, kde Vám umožní pružnou pracovní dobu a kariérně růst. Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme. Do doby, než se nová restaurace McDonald's otevře, bude zaškolení probíhat v Olomouci. Více informací na telefonním čísle 722 964 479.

 

Zítra ve čtvrtek od 11:30 u NS Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: čerstvé jahody, borůvky, meruňky, brambory za 9 Kč, cibuli, čerstvý česnek, nové zelí, květák, rajčata, okurky, kedlubny, žampiony, jablka, citrusy a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky. Dále fazole Becok 135 Kč/kg, český  med, vejce, ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby, pořádá ve spolupráci s nadací Český hudební fond v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánově v pátek 25. června od 17 hodin klavírní recitál, v podání předního českého klavíristy Lukáše Klánského.  

 

Českomoravská bezpečnostní agentura se sídlem v Bohuňovicích hledá účetní na zkrácený úvazek 6. hod. denně mzda 18 až 20 tisíc korun.
Pracovní náplní bude vedení podvojného a mzdového účetnictví, skladové evidence a inventarizace, kompletní zpracování mzdové agendy. Požadujeme znalost účetní a daňové legislativy, účetních dokladů a jejich evidence, znalost práce na počítači a v editorech Word, Excel.

 

Dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že nebude ve čtvrtek 17. června ordinovat, přítomna bude pouze sestra a v pátek 18. června bude ordinace od 12 do 14 hodin. V případě nutnosti zastupuje lékařská pohotovostní služba Olomouc a Šternberk.

 

Starosta města svolává na středu 23. června od 17 hodin do prostor Školní jídelny při ZŠ Štěpánov 18. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Upozorňujeme, že se zasedání zastupitelstva bude konat za všech aktuálně platných opatření.

 

Ordinace MUDr.Jitky Tóthové oznamuje občanům možnost očkování proti nemoci Covid 19 jednorázovou vakcínou Janssen od firmy Johnson. Hlásit se mohou i neregistrovaní pacienti na telefonním čísle  605 219 667

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme,
jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce.
Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin.
Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.

 

Zemědělské družstvo Újezd u Uničova, drůbežárna Brníčko prodává roční slepice. Prodej se uskuteční v úterý 22. června od 13 do 15 hodin. Cena za kus je 50 Kč. Pokud je odběr nad 100 ks, cena je 40 Kč za kus a takové množství už je nutno objednat na telefonu 736 770 788 (2x) středa poprvé.

 

Všechny milovníky sportu a nohejbalu zvlášť zveme na již 2. ročník nohejbalového turnaje trojic „O POHÁR LIBOŠE 2021“. Turnaj se uskuteční v sobotu 26. června na víceúčelovém hřišti u rybníka „Jílkov“ v Liboši.  Bohaté občerstvení je zajištěno. Přihlášky lze podávat telefonicky na čísle 776 171 274.