Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 20. 01. 2021

Hlášení - 20. 01. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Zítra, ve čtvrtek  od 11:30 – 11:50 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat: brambory k uskladnění, cibuli za 10 Kč, česnek, jablka, hrušky, nakládanou zeleninu, český  med, vlašské a lískové ořechy, fazole, vejce a bonbony. V nabídce má firma ovocná vína a sirupy.

 

Správa železnic, státní organizace oznamuje občanům, že z důvodů nutných udržovacích prací na el. zařízení dojde v železniční stanici Štěpánov dne 27. ledna v době od 8 do 16 hodin k přerušení dodávky elektrické energie. Obnovení dodávky může být i dříve a nebude zvláště hlášeno. Děkujeme za pochopení.

 

Na webových stránkách města Štěpánov v záložce aktuality jsou k dispozici informace hejtmana Olomouckého kraje ohledně registrace do centrálního rezervačního systému pro vakcinaci obyvatelstva v souvislosti s onemocněním Covid-19.

 

Vzhledem k vládním opatřením bude TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA probíhat především ON-LINE, na internetové stránce www.trikralovasbirka.cz. Pro ty, kteří by chtěli přispět, ale tento způsob využít nemohou, budou do 24. ledna ve Štěpánově rozmístěny pokladničky - na pokladně městského úřadu, na ulici Horní v obchodě Štěpík, po mši svaté v kostele sv. Vavřince. V Březcích to bude v místní kapličce v sobotu 9. ledna od 15:00 do 17:00. V Moravské Huzové pokladničku najdete v tamním obchodě. Všem dárcům předem moc děkuje Charita Šternberk.

 

V Nové ulici byl nalezen vak, podle posledních informací vak nikoli na lyže, ale na úložný box na auto, bližší informace na městském úřadě.