Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení 20. 10. 2021

Hlášení 20. 10. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

ČEZ Distribuce, a. s. upozorňuje občany na plánovanou odstávku elektřiny, která zahrnuje ulici Dolní a ulici Polní. Přerušení dodávky elektřiny proběhne ve středu 10. listopadu od 8 do 15 hodin.

 

Leopold Čuda, kameník ze Šternberka nabízí své služby. Sekání písma, obnovu starých nápisů, opravy pomníků.  Dále nabízí služby hrobnictví, uložení urny, výkopy hrobů, urnové sklípky. Prodává lucerny a vázy a také kámen ze žuly na pečení. Po telefonické domluvě přijede a zhotoví zdarma návrh pomníku, řešení oprav a další. Telefonní kontakt na kameníka Čudu je 606 201 456.

 

Město Štěpánov pořádá ve čtvrtek 28. října Lampionový průvod do parku TGM u příležitosti Dne vzniku samostatného Československého státu. Sraz je v 18 hodin. Horní konec u bývalé Ledy a dolní konec u obchůdku. Kromě oslav státního svátku se můžete těšit na První punč.

 

Srdečně vás zveme na talkshow herečky Sandry Pogodové a muzikanta Richarda Pogody. Uskuteční se v sobotu 6. listopadu od 19 hodin v sále kina ve Štěpánově. Předprodej vstupenek již probíhá na pokladně městského úřadu a cena je 170 korun českých.

 

 

ČEZ Distribuce, a. s. upozorňuje vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a. s. na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů. Nebude-li zásah proveden do 15. listopadu tohoto roku a bude-li ohrožena bezpečnost a spolehlivost provozování zařízení distribuční soustavy, je pracovník pověřený společností ČEZ Distribuce, a. s., oprávněn ke vstupu na dotčené pozemky za účelem provedení zásahu.

 

U příležitosti připomínky 745. výročí od založení obce Březce srdečně zveme všechny spoluobčany na společné setkání v den státního svátku ve čtvrtek 28. října. V 18 hodin se uskuteční mše svatá v kapli sv. Jana Nepomuckého a od 19 hodin lampionový průvod obcí. Sraz u kříže na návsi. Na závěr průvodu bude připraveno drobné občerstvení pro děti.  

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 27. října od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.