Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 22. 01. 2021

Hlášení - 22. 01. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Oznamujeme občanům, že svoz bioodpadu začne od 17. března, nikoli od 17. února, jak je uvedeno v plánovacím kalendáři na zadní straně novin. Omlouváme se za chybu a děkujeme za pochopení.

 

Správa železnic, státní organizace oznamuje občanům, že z důvodů nutných udržovacích prací na el. Zařízení dojde v železniční stanici Štěpánov dne 27. ledna v době od 8 do 16 hodin k přerušení dodávky elektrické energie. Obnovení dodávky může být i dříve a nebude zvláště hlášeno. Děkujeme za pochopení.

 

Vzhledem k vládním opatřením bude TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA probíhat především ON-LINE, na internetové stránce www.trikralovasbirka.cz. Pro ty, kteří by chtěli přispět, ale tento způsob využít nemohou, budou do 24. ledna ve Štěpánově rozmístěny pokladničky - na pokladně městského úřadu, na ulici Horní v obchodě Štěpík, po mši svaté v kostele sv. Vavřince. V Březcích to bude v místní kapličce v sobotu 9. ledna od 15:00 do 17:00. V Moravské Huzové pokladničku najdete v tamním obchodě. Všem dárcům předem moc děkuje Charita Šternberk.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje občanům, že v Benátkách a v Moravská Huzové pouze u parcely č. 849/9, dojde dne 26. ledna k plánovanému přerušení dodávky elektřiny a to  v čase od 7:30 do 10:00 hodin.

 

V Nové ulici byl nalezen vak, podle posledních informací vak nikoli na lyže, ale na úložný box na auto, bližší informace na městském úřadě.