Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 23. 06. 2021

Hlášení - 23. 06. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 24. června bude z technických důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny.

 

 

Paní Peřinová, od bývalé benzinky, nabízí k prodeji hůlky na ryby, dřevěné uhlí a bazénovou chemii.

 

Kruh přátel hudby pořádá ve spolupráci s nadací Český hudební fond v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánově v pátek 25. června od 17 hodin klavírní recitál, v podání předního českého klavíristy Lukáše Klánského. 

 

Starosta města svolává na středu 23. června od 17 hodin do prostor Školní jídelny při ZŠ Štěpánov 18. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Upozorňujeme, že se zasedání zastupitelstva bude konat za všech aktuálně platných opatření.

 

TJ Štěpánov pořádá v sobotu 26. června od 13 hodin na hřišti odpoledne pro malé i velké. Ve 14 hodin bude pro děti připravena hasičská pěna, vojenská veteránská technika a skákací hrad. Občerstvení je připraveno.

 

V sobotu 26. června od 20 hodin se v areálu za sokolovnou koná taneční zábava s kapelou Motors. Vstupné do 20 hodin zdarma. Od 20 hodin za 100 Kč.

 

Studénka drůbež nabízí k prodeji kuřice ve snušče, roční slepice za 80 Kč za kus, káčata, husokačeny, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční v sobotu 26. června. V Moravské Huzové to bude od 12:00 hodin u potravin, ve Štěpánově od 12:15 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:30 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (u kontejnerů). Po telefonické domluvě je možný i prodej v místě Studénka. Telefon je 720 355 216.

 

Ordinace MUDr. Jitky Tóthové oznamuje občanům možnost očkování proti nemoci Covid 19 jednorázovou vakcínou Janssen od firmy Johnson. Hlásit se mohou i neregistrovaní pacienti na telefonním čísle 605 219 667.

 

Firma Studio.R v Štěpánově přijme na úklid v provozovně paní na 5-6 hodin týdně. Dále firma přijme do pracovního poměru na jednu směnu pozice zámečník svářeč. Praxe nutná, dobré platební a pracovní podmínky. Kontakt Rober Šlotíř telefon 602714666 nebo email studio.r@volny.cz

 

Pro naše město nabízí své služby kamenictví GAL. Je to kamenictví s dlouholetou tradicí a bude u nás přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města a to na jednoduchém telefonním čísle 777 888 332, číslo je platné po celý rok.

Kamenictví GAL nabízí:

  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení
  • broušení starých hrobů
  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu
  • dnes sleva až 30%

Dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že nebude ve čtvrtek 24. června ordinovat, přítomna bude pouze sestra. V pátek 25. června bude ordinace od 12 do 14 hodin. V případě nutnosti zastupuje lékařská pohotovostní služba Olomouc a Šternberk.

 

V říjnu se otevírá nová restaurace McDonald's Náklo-Unčovice! Pokud hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo brigádu? Staňte se součástí skvělého týmu, kde Vám umožní pružnou pracovní dobu a kariérně růst. Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme. Do doby, než se nová restaurace McDonald's otevře, bude zaškolení probíhat v Olomouci. Více informací na telefonním čísle: 722 964 479.