Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení 26. 10. 2021

Hlášení 26. 10. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Za restaurací Dělnickým dům obnoven prodej živých pstruhů. Informace na místě samotné nebo na telefonu 739 00 50 17.

 

Ve středu od 12:00 do 12:20 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat  brambory k uskladnění, cibuli, česnek, hrušky, hroznové víno, švestky, zelí, rajčata, papriky a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky, fazole Becok, český  med, vejce, ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády. Firma přijímá objednávky na krouhané zelí.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na poslední letošní zápas na domácí půdě, který se uskuteční v sobotu 30. října od 14.30. Domácí hostí celek FC Drahlov. Poslední pečené makrely, dobroty z udírny a vynikající svařák zajištěn. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Rada města Štěpánov na svém mimořádném zasedání schválila vyhlášení veřejné sbírky pro rodiny postižené požárem na ulici Novoveské. Přispívat je možné do 14. listopadu na transparentní účet města číslo 42 11 32 7052 / 6800.

 

Oznamujeme občanům, že na parkoviště u základní školy byl přistaven kontejner na hřbitovní odpad. A pro snadnější přístup k němu byla otevřena i boční brána hřbitova.

Manipulační sklad dřeva v Moravské Huzové hledá brigádníky s nástupem ihned, v případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 776 171 274.

 

Vážení spoluobčané, v rámci probíhající evidence odpadových nádob Vás žádáme o pomoc při příštím svozu odpadu, který proběhne ve středu 27. října. Prosíme občany Moravské Huzové, Březců a Štěpánova, aby v tento svozový den vyvezli na ulici všechny popelnice na komunální a biologicky rozložitelný odpad, které vlastní a používají, a ponechali je na ulici až do 18 h. Každá popelnice musí být opatřena cedulkou s číslem popisným domu, ke kterému patří, a to alespoň provizorně, např. papírem s lepící páskou.

 

Školní jídelna Štěpánov přijme pracovnici nebo pracovníka na výpomoc do školní kuchyně. Pomoc je třeba okamžitě, nástup je možný hned pondělí 25. října, nutný zdravotní průkaz. Vhodné i pro důchodkyni nebo maminku na mateřské dovolené. Bližší informace podá vedoucí školní jídelny na tel. č. 585 386 499 nebo 608 984 227.

 

Ve dnech 27.10. až 29.10.2021 nebude MUDr.Tóthová z důvodu dovolené ordinovat. Zastupuje MUDr.David Folprecht ve svých ordinačních hodinách. V akutních a neodkladných stavech vás ošetření oddělení urgentního příjmu FN Olomouc nebo pohotovost nemocnice Šternberk.