Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 30. 06. 2021

Hlášení - 30. 06. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Kulturní komise obce Liboš Vás srdečně zve na PŘÍVÍTÁNÍ LETNÍCH PRÁZDNIN 2021, které se uskuteční na hřišti u Rybníka v Liboši v sobotu 3. července od 15 hodin. Na programu budou dětské soutěže, tetování, balónky, hudba bude v podání jedinečného DJ Krbce a občerstvení bude připraveno.

 

Ve čtvrtek od 13:10 do 13:30 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: jahody, okurky nakládačky, borůvky, meruňky, brambory, cibuli , čerstvý česnek, nové zelí, květák, rajčata, okurky, kedlubny, žampiony, jablka, citrusy a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky, fazole Becok 135 Kč/kg, český  med, vejce , ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

V říjnu se otevírá nová restaurace McDonald's Náklo-Unčovice! Pokud hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo brigádu? Staňte se součástí skvělého týmu, kde Vám umožní pružnou pracovní dobu a kariérně růst. Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme. Do doby, než se nová restaurace McDonald's otevře, bude zaškolení probíhat v Olomouci. Více informací na telefonním čísle: 722 964 479.

 

Firma Studio.R v Štěpánově přijme na úklid v provozovně paní na 5-6 hodin týdně. Dále firma přijme do pracovního poměru na jednu směnu pozice zámečník svářeč. Praxe nutná, dobré platební a pracovní podmínky. Kontakt Rober Šlotíř telefon 602714666 nebo email studio.r@volny.cz

 

Pro naše město nabízí své služby kamenictví GAL. Je to kamenictví s dlouholetou tradicí a bude u nás přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města a to na jednoduchém telefonním čísle 777 888 332, číslo je platné po celý rok.

Kamenictví GAL nabízí:

  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení
  • broušení starých hrobů
  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu
  • dnes sleva až 30%

V pátek 2. července zveme na první promítání letního kina v areálu chovatelů ve Štěpánově. Promítat se bude česká komedie Ženská pomsta s Janou Paulovou, Mahulenou Bočanovou, Evou Vejmělkovou, Petrem Rychlým, Robertem Jaškowem a dalšími. Projekce začne po setmění, přibližně ve 21 hodin a 45 minut. Občerstvení je zajištěno. V případě nepříznivého počasí se bude promítat v kině u parku TGM.

 

Ordinace MUDr. Jitky Tóthové oznamuje občanům možnost očkování proti nemoci Covid 19 jednorázovou vakcínou Janssen od firmy Johnson. Hlásit se mohou i neregistrovaní pacienti na telefonním čísle 605 219 667.

 

Také v červenci budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.  Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 7. července od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

Upozorňujeme občany, že tento týden bude prováděn postřik herbicidy chodníků, rigolů a štěrkových ploch ve Štěpánově na ulici Horní a Dolní.