Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - čtvrtek 15. 07. 2021

Hlášení - čtvrtek 15. 07. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Fotbalisté TJ Štěpánov vás zvou v sobotu 17. července od 16.30 na další přípravné utkání před novou sezonou, tentokrát s mužstvem Králová. Občerstvení bude jako vždy bohaté. Přijďte se podívat, pobavit a povzbudit. Těšíme se na vás."

 

Ve Štěpánově, na dětském hřišti u ZUŠ v Nádražní ulici byl nalezen svazek klíčů. Klíče jsou k vyzvednutí na městském úřadě.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové Vás zvou v sobotu 17. července na letní karneval, který se uskuteční na hřišti v Moravské Huzové. Od 20. hodiny se skupinou Motors. Srdečně se na Vás těší huzovští fotbalisté.

 

Vážení občané, sdělujeme Vám, že dne 12. července 2021 byly zahájeny stavební práce  k rekonstrukci stávajících chodníků v Moravské Huzové.

Stavební práce bude provádět firma SWIETELSKY stavební s.r.o., kterou ve věcech technických bude zastupovat Karel Baďura  - stavbyvedoucí,  tel. č. 702 170 393. Touto informací Vás žádáme o spolupráci a zároveň se omlouváme za zvýšený hluk a prašnost a ztížený přístup k Vašim nemovitostem po dobu realizace díla.

 

Město Štěpánov vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pozic brigádnic a brigádníků na výpomoc při organizaci Hodů sv. Vavřince 2021. Jedná se o víkend 7. a 8. srpna, plat je 100 Kč na hodinu. Vhodné pro studenty a mládež od 16 let, dále také i pro seniory. Požadujeme zdravotní způsobilost. Případní zájemci se mohou hlásit osobně od 12. července v úřední dny na Městském úřadě Štěpánov.  

 

Ve Štěpánově, na dětském hřišti u ZUŠ v Nádražní ulici byl nalezen svazek klíčů. Klíče jsou k vyzvednutí na městském úřadě.

 

Českomoravská bezpečnostní agentura přijme do pracovního poměru pracovnici úklidu pro oblast Olomouc Bohuňovice. Jedná se o ranní a odpolední úklid na 4 hodiny PO-PÁ. Mzda 120Kč/h. Místo vyhrazené pro OZP. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Požadujeme trestní bezúhonnost a spolehlivost. Zámci o práci se mohou hlásit paní Kutrové tel. čísle 776 063 599.

 

V sobotu 17. července 2021 zveme do letního kina ve Štěpánově (areál chovatelů) na španělsko-americkou animovanou rodinnou komedii KŘUPAVÍ MAZLÍČCI. Projekce začne po setmění, v cca 21:30 hodin. Občerstvení je připraveno!

 

V říjnu se otevírá nová restaurace McDonald's Náklo-Unčovice! Pokud hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo brigádu? Staňte se součástí skvělého týmu, kde Vám umožní pružnou pracovní dobu a kariérně růst. Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme. Do doby, než se nová restaurace McDonald's otevře, bude zaškolení probíhat v Olomouci. Více informací na telefonním čísle: 722 964 479.