Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - čtvrtek 15. 10. 2020

Hlášení - čtvrtek 15. 10. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Ve středu 21. října od 15 do 17 hodin bude k dispozici na městském úřadě ve Štěpánově občanům právník Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Bezplatné poradenství poskytne v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

„Upozorňujeme občany, že z důvodu technické poruchy a nemožnosti vyvezení plných kontejnerů nebude možné v sobotu a v pondělí na sběrném dvoře uložit biologický odpad. Za vzniklé potíže se omlouváme.“

 

Na základě vládou schválených mimořádných opatření se ruší výstava "Tady nová republika", která se měla konat každé úterý a pátek v kostele sv. Barbory ve Štěpánově.

 

Doktorka Niklová, ordinace Šternberk oznamuje svým pacientům, že od 12. října je její ordinace v karanténě. Poskytování péče pouze v distančním režimu, tedy po telefonické domluvě na telefonu 585 011 064 nebo e-mailové korespondenci přes e-mail: ordinace.stbk@seznam.cz. Bližší informace na webových stránkách mudr-niklova.cz v záložce aktuality.    

 

Městský úřad Štěpánov oznamujeme občanům, že v návaznosti na usnesení Vlády ČR dochází k omezení úředních hodin úřadu pro veřejnost. Úřední hodiny pro veřejnost budou v pondělí a ve středu vždy od 9 do 11 hodin a od 13 do 16 hodin. Kontakt s občany bude primárně telefonický a emailem.

 

Obec Liboš oznamuje občanům, že se v sobotu 24. října od 9 hodin uskuteční Sběr železného šrotu. Tak jako každý rok sběr provedou hasiči JSDH Liboš. Všem občanům předem děkují.