Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > hlášení - čtvrtek 15.června 2023

hlášení - čtvrtek 15.června 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Fotbalisté TJ Štěpánov zvou všechny fanoušky a příznivce klubu na poslední domácí utkání. V sobotu 17. června od 17:30 hodin hostí tým FK Nemilany. Od 15 hodin začíná předzápas, který obstarají starší žáci Štěpánova a Velké Bystřice. Občerstvení bude jako vždy připraveno. Přijděte podpořit naše fotbalisty, posedět, popovídat si a rozloučit se s končící sezonou 2022/2023. Těšíme se na vaši návštěvu, fotbalisté a realizační týmy TJ Štěpánov.

 

O víkendu proběhnou v Areálu v Sokolské ulici závody v králičím hopu. V sobotu začíná program v 10 hodin parkury a následovat bude skok daleký. Nedělní program bude zahájen v 9 hodin parkury a závěrečnou disciplínou je skok vysoký. Občerstvení zajištěno.   Vstupné je dobrovolné.

Prosíme poctivého nálezce ztraceného svazku přívěsků, součástí něhož byly malé klíče, aby svazek odevzdal na Městský úřad Štěpánov nebo městské policii.

 

Ve Štěpánově byl nalezen svazek klíčů, bližší informace na městském úřadě.

 

Také o prázdninách budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 12. července od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Taneční skupina ŠtěpDance, pod záštitou Tj Zdraví Štěpánov, pořádá příměstský taneční tábor pro děti od 7 do 12 let v areálu Restaurace na Hutích. V termínu od 17. do 21. července a od 24. do 28. července. Oběd a pitný režim zajištěn. Bližší info u paní Zajíčkové na telefonu 603 804 442.

 

Město Štěpánov vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pozic brigádníků a brigádnic na výpomoc při organizaci Hodů sv. Vavřince 2023. Jedná se o organizační výpomoc s honorářem 130 Kč za hodinu. Vhodné pro studenty a důchodce. Případní zájemci nechť se od 14. června v úřední dny dostaví osobně na MěÚ Štěpánov. Kontaktní osobou je Vojtěch Kohoutek na telefonním čísle 725 13 27 27.

 

SDH Štěpánov Vás srdečně zve na VI. ročník hasičské soutěže Štěpánovská štafeta.  Akce se bude konat v sobotu 24. června od 10 hodin na fotbalovém hřišti za Sokolovnou. Občerstvení zajištěno, těšíme se na Vás.

 

Nová autobusová zastávka Štěpánov - Škola bude zprovozněna s úřední změnou jízdního řádu od 3. září 2023.