Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - čtvrtek 17. září 2020

Hlášení - čtvrtek 17. září 2020



Informace MěÚ Štěpánov

 

V pondělí 21. září bude pracoviště matriky a ohlašovny uzavřeno. 

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov zve fotbalové fanoušky na utkání starších žáků v neděli 20.9. od 10 h, kdy se utkají se soupeřem z Nákla. Stánek bude otevřen a pokud přijdete, můžete si prohlédnout zrekonstruované šatny což se podařilo za přispění Olomouckého kraje a města Štěpánov. Zvou fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Dětský bazárek Štěpánov podzim/zima 2020. V sobotu 19. září od 10 do 16 hodin v areálu chovatelů na ulici Sokolské. V nabídce bude především podzimní a zimní zboží, ale také hračky, knížky, sportovní potřeby a jiné. Příjem zboží proběhne v pátek 18. 9. od 15 do 17:30 hodin a výdej zboží v neděli 20. září od 10 do 11 hodin. Kontakt pro přihlášení je na Petru Vrbkovou na telefonu 608 612 385 nebo na mailu vrbkovapetra@seznam.cz.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na domácí mistrovské utkání, které se koná v sobotu 19. září od 15,30 h, kdy hostí celek SK Město Libavá. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

  

Starosta města svolává na dnešek 17. září od 17 hodin do prostor Školní jídelny při ZŠ Štěpánov 13. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Po skončení zasedání zastupitelstva proběhne veřejná diskuze k projektům ČOV, k projektu Cyklostezky, k Plánu rozvoje města a v neposlední řadě bude představen návrh nového dětského hřiště, projekt nové školní družiny a tělocvičny. Začátek veřejné diskuze je plánován na 18 hodinu a 30 minutu. Obě akce, jak zasedání zastupitelstva, tak veřejná diskuze se budou konat za všech aktuálně platných mimořádných opatření.