Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - čtvrtek 22. 10. 2020

Hlášení - čtvrtek 22. 10. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Z důvodu vládních nařízení je knihovna Štěpánov až do 3. listopadu (včetně) uzavřena. Výpůjčky a rezervace jsou automaticky prodlouženy o 14 dní. 

 

Obec Liboš oznamuje občanům, že z důvodu mimořádných opatření se plánovaný sběr železného šrotu v sobotu 24. října konat nesmí a nebude. O náhradním termínu Vás budeme včas informovat.

 

Lékárna Štěpánov oznamuje, že po dobu platnosti mimořádného opatření týkajícího se uzavření ZŠ a povinné distanční výuky dětí je nucena upravit pracovní dobu následujícím způsobem: každý den (Po-Pá) je otevřeno od 8 hodin do 14.30, s výjimkou úterý 27. října, kdy bude otevřeno jen do 14:15 hodin. Pevně doufáme, že se to bude týkat pouze následujících dvou týdnů. Okamžitě po uvolnění opatření se budeme vracet k původní pracovní době.

 

VHS SITKA, s.r.o. oznamuje, že dne 4. listopadu v době od 8 do 14 hodin bude z důvodu připojení nově budovaného  věžového vodojemu Moravská Huzová přerušena dodávka pitné vody. Po dobu odstávky bude zajištěno náhradní zásobování pitnou vodou pomocí přistavených cisteren. Odstávka se dotkne Štěpánova a všech jeho místních částí, dále Liboše a Krnova. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.