Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - čtvrtek a pátek 10. a 11. září 2020

Hlášení - čtvrtek a pátek 10. a 11. září 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Starosta města svolává na čtvrtek 17. září od 17 hodin do prostor Školní jídelny při ZŠ Štěpánov 13. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Zasedání zastupitelstva se bude konat za všech aktuálně platných mimořádných opatření.

 

Dětský bazárek Štěpánov podzim/zima 2020. V sobotu 19. září od 10 do 16 hodin v areálu chovatelů na ulici Sokolské. V nabídce bude především podzimní a zimní zboží, ale také hračky, knížky, sportovní potřeby a jiné. Příjem zboží proběhne v pátek 18. 9. od 15 do 17:30 hodin a výdej zboží v neděli 20. září od 10 do 11 hodin. Kontakt pro přihlášení je na Petru Vrbkovou na telefonu 608 612 385 nebo na mailu vrbkovapetra@seznam.cz.

 

V sobotu tu máme pozvánku do Chomoutova na soutěž „Chomoutovský GULÁŠFEST. Slavnostní zahájení je od 10:30 hodin. Po celý den bude hrát pro dobrou náladu Pokus band, vstupné je zdarma, o vítězi můžete rozhodnout svými hlasy právě vy, případnou žízeň budeme zahánět pivem Chomout.

 

Městský úřad upozorňuje občany, že pracoviště matriky a ohlašovny bude v pondělí 14. září odpoledne uzavřeno.

 

Důležitá informace pro účastníky pátečního rozloučení s paní Helenou Škodovou, ve včerejším smutečním hlášení byl chybně uveden čas konání pohřbu. Správný termín a tedy hlavně čas obřadu je v pátek 11. září ve 13:30, tak jak je uvedeno na parte. Tímto se za chybu a vzniklé nedorozumění omlouváme.

 

Společnost Miele technika v Uničově přijme nové kolegyně a kolegy na pozice montážních dělníků. Nabízí náborový bonus 20 000 korun pokud nastoupíte do konce října 2020. Zájemci o práci jsou vítáni na nezávazné exkurzi každé úterý v 15.00, nebo mohou přijít rovnou na pohovor, který se koná každý pracovní den v 8.00. Více informací najdete na www.karieravmiele.cz.

 

Soukromá firma ve Štěpánově. Hledá na plný úvazek do jednosměnného provozu přípraváře do kovovýroby. Praxe vítána. Manuálně zručné je možnost zaškolit a zaučit. Bližší informace dostanete na telefonu 602 714 666.

 

SDH Štěpánov pořádá netradičních závody v požárním sportu – III. ročník Štěpánovské štafety. Soutěž bude probíhat v sobotu 19. září od 10 hodin na hřišti ve Štěpánově za Sokolovnou. Letos čeká závodníky o něco obtížnější trať, o napínavé okamžiky tak nebude nouze. Těšit se můžete na dobroty z udírny, pro děti připraveno malé občerstvení a pro dospělé vychlazené pivo. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vaši účast.

 

Na pokladně městského úřadu je možné zakoupit vstupenky na tyto akce: Permanentku na cyklus koncertů Kruhu přátel hudby v sezoně 2020/2021, na koncert Pocta Paganinimu v podání houslového virtuóze Pavla Šporcla, Vstup do Filmového klubu Štěpánov a také vstupenku na Láskyplnou operetu aneb operetu plnou lásky. To vše je možné zakoupit ideálně v úřední dny na pokladně MěÚ Štěpánov.

 

Obec Liboš pořádá v zahradě pohostinství „Za vodó“ v Liboši 20. LIBOŠSKÉ HODY“ V sobotu 12. září od 20 hodin je na programu promítání filmu „Případ mrtvého nebožtíka“. V neděli 13. září se můžete od 14 hodin těšit na pořad Křeslo pro hosta s Vilmou Cibulkovou, od 15 hodiny sousedské posezení s hudbou BERNARDÝNOS a v kapličce se uskuteční mše svatá. Vstupné je zdarma, těšíme se na Vás.

 

MUDr. Jitka Tóthová oznamuje, že  ve dnech 10., 11. a 14. září bude ordinace mimo provoz z důvodu čerpání dovolené.

Zastupovat bude  MUDr. Folprecht ve svých ordinačních hodinách mimo pátku  11. září.

V pátek 11. září se v akutních a neodkladných případech obraťte na urgentní příjem FN Olomouc nebo Nemocnici Šternberk.

Od 1. září došlo ke změně ordinačních hodin a v ordinaci bude pracovat  ještě druhá lékařka MUDr. Lucie Karczubová.

 

"Dětská lékařka MUDr. Helena Gastová žádá všechny pacienty, aby, vzhledem k epidemiologické situaci, se vždy před návštěvou ambulance telefonicky objednali."

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov Vás zve na další fotbalovou sobotu. Takže v sobotu 12.9. od 10.00h hostí mladší žáci mužstvo Litovle. Od 12.30h začne turnaj mladších přípravek za účasti Štěpánova, Dolan, Bělkovic a Černovíra. Jde o první vystoupení našich nejmladších hráčů na domácí trávě. A od 16.00h nastoupí naši úspěšní muži proti mužstvu z Jiříkova. Věříme, že si najdete čas sledovat naše mužstva přímo na hřišti, kde bude připraveno bohaté občerstvení v našem stánku. A můžete se podívat i na naše zrenovované šatny, které byly opraveny za přispění Ol. kraje a našeho města. Těšíme se na Vás.

 

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v našem městě revize kotlů na tuhá paliva, dále revize, kontroly a čistění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol je stanoven na sobotu 19. září. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle 608 748 989.

 

Doubravský Dvůr Vás srdečně zve v sobotu 26. září na „Den otevřených vrat“. Program začíná od 9 hodin a těšit se můžete na děkovnou bohoslužbu, na živou folklorní hudbu, jarmark, ruční výrobu sýrů, prohlídku farmy a mlékárny, domácí zmrzlinu a další výborné jídlo a pití.

 

Ve středu 23. září od 15 do 17 hodin bude k dispozici na městském úřadě ve Štěpánově občanům právník Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Bezplatné poradenství poskytne v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Zakázkové krejčovství Věra Hadámková nabízí šití oděvů, opravy, úpravy oděvů a šití bytového textilu. Příjem zakázek na adrese Horní 22/13, Štěpánov, a to v úterý od 9 do 17 hodin a ve čtvrtek od 9 do 15 hodin nebo po domluvě na telefonním čísle 605 701 331 lze dohodnout termín individuální.