Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení místního rozhlasu - 26. 02. 2020

Hlášení místního rozhlasu - 26. 02. 2020Image.png

Informace OÚ Štěpánov

 

VHS SITKA oznamuje, že ve dnech od 2. do 5. března bude v naší obci provádět odečty vodoměrů.

 

V sobotu 29. února zveme všechny milovníky české filmové komedie do kina ve Štěpánově. Od 17 hodin Vám promítneme film „POSLEDNÍ ARISTOKRATKA“. Vaše bránice neponechají v klidu čerství aristokraté neznalí místních poměrů a nepolíbeni českou realitou. Vstupné je 80,- Kč, těšíme se na Vás.

 

Zítra ve čtvrtek  od 12:30-12:45 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat: sadbové brambory (velký výběr odrůd), konzumní brambory žluté i červené odrůdy za 14,90 Kč, česnek od 79 Kč, cibule, ořechy Vlašské i Lískové, loupané i celé, jablka za 18kč (odrůdy: Jonagored, Šampion, Golden, Gala), žampióny, hrušky, český med, čerstvá vejce, bonbony  a čokolády.

 

V sobotu 13. července srdečně zveme všechny milovníky české filmové komedie do Letního kina ve Štěpánově. Hned po setmění, přibližně ve 22 hodin se můžete těšit na českou komedii „Ženy v běhu“. Občerstvení zajištěno, těšíme se na Vás.

 

Tělocvičná jednota Sokol Štěpánov pořádá v pátek 6. března od 20 hodin v sále sokolovny tradiční Šibřinky tentokrát na téma „Hrdinové a padouši“. Tombola a bohaté občerstvení zajištěno, k tanci a poslechu bude hrát skupina Cactus. Vstupné je 100,- pro masky za polovinu a předprodej vstupenek se uskuteční 4. a 5. března od 17 do 19 hodin v sále sokolovny.

 

V neděli 8. března od 14 hodin pořádá TJ Sokol Štěpánov v sále sokolovny Dětský karneval. Na programu bude Soutěž masek, Hrátky s Šaškem VIKIM a diskotéka.  Občerstvení je zajištěno a vstupné je dobrovolné.

 

Telekomunikační společnost POPmedia s.r.o. Litovel, informuje občany o nově zrychleném stabilním internetu po kabelu v obci Štěpánov a to hlavně v oblasti Moravská Huzová. Stabilní internet je k dispozici od 370 Kč. Kontaktovat nás můžete osobně na adrese Kollárova 808/5 Litovel , na telefonu 604510621 nebo emailu info@popmedia.cz.

 

Obecní úřad oznamuje občanům Moravské Huzové a Stádla, že výběr poplatků v obecních domech ve Stádle a v Moravské Huzové  se  z technických důvodů již neuskuteční. Výběr poplatků probíhá na pokladně Obecního úřadu Štěpánov v úřední dny, tj. pondělí a středa od 8,00 - 11,30 a od 12,30 - 17,00 hod., v tyto dny lze poplatky také zaplatit na pokladně i bezhotovostně platební kartou.