Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 05. 11. 2021

Hlášení - pátek 05. 11. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Žádáme občany parkující v ulici Nová a Za drahou, aby v sobotu v dopoledních hodinách neparkovali na komunikaci. Budou prováděny opravy výtluků. Děkujeme za spolupráci.

 

Letos předposlední možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 24. listopadu od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat osobně na městském úřadě nebo na telefonu 585 386 482.

 

Srdečně vás zveme na talkshow herečky Sandry Pogodové a muzikanta Richarda Pogody. Uskuteční se v sobotu 6. listopadu od 19 hodin v sále kina ve Štěpánově. Předprodej vstupenek již probíhá na pokladně městského úřadu a cena je 170 korun českých.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve dnech 8. a 9. listopadu bude z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Za restaurací Dělnickým dům obnoven prodej živých pstruhů. Informace na místě samotném nebo na telefonu 739 00 50 17.

 

Rada města Štěpánov na svém mimořádném zasedání schválila vyhlášení veřejné sbírky pro rodiny postižené požárem na ulici Novoveské. Přispívat je možné do 14. listopadu na transparentní účet města číslo 42 11 32 7052 / 6800.

 

 

Ordinace praktické lékařky MUDr. Jitky Tóthové oznamuje, že znovu zahájí očkování proti  nemoci Covidu-19.

Bude možnost si vybrat mezi očkovacími dávkami  od firmy Pfizer/BioNTech (očkovací látka Comirnaty**), od firmy Moderna (očkovací látka Moderna) nebo jednodávkovou vakcínou od firmy Johnson*&*Johnson (očkovací látka Janssen).

Zájemci o očkování se mohou přihlásit cestou SMS zprávy na tel. číslo ordinace 605219667, kde sdělí příjmení a jméno, datum narození a požadovanou očkovací látku. Hned jak budou k dispozici očkovací látky, budou zájemci vyzváni telefonicky nebo SMS zprávou k návštěvě ordinace. Očkovat se bude v ordinaci v době vyhrazené pro očkování.

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby, ve spolupráci s nadací Český hudební fond, v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánov v neděli 7. listopadu od 18:00 hodin uvádí Kytarový recitál v podání světového kytarového virtuosa Štěpána Raka a kytaristu a písničkáře Jana Matěje Raka.