Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 09. 10. 2020

Hlášení - pátek 09. 10. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Knihovna Štěpánov Vás zve na výstavu obrazů Anety Krylové s názvem "BARVY ŽIVOTA".

Výstava bude probíhat od 1. října do 17. prosince 2020, v provozní době knihovny. Vystavené obrazy je možné si zakoupit.

Neformální setkání s autorkou proběhne 13. 10. od 15 hodin.

Těšíme se na Vás! 

           

Městský úřad Štěpánov oznamujeme občanům, že v návaznosti na usnesení Vlády ČR dochází k omezení úředních hodin úřadu pro veřejnost. Úřední hodiny pro veřejnost budou v pondělí a ve středu vždy od 9 do 11 hodin a od 13 do 16 hodin. Kontakt s občany bude primárně telefonický a emailem.

 

Obec Liboš oznamuje občanům, že se v sobotu 24. října od 9 hodin uskuteční Sběr železného šrotu. Tak jako každý rok sběr provedou hasiči JSDH Liboš. Všem občanům předem děkují.

 

Starosta města svolává na středu 14. října od 17 hodin do prostor místního kina 14. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Zastupitelstvo města Štěpánov se bude konat za všech aktuálně platných mimořádných opatření.

 

Fotbalisté Tělovýchovné jednoty Štěpánov budou opět hrát v domácím prostředí. Starší žáci od 12.30 přivítají celek z Olešnice a naši muži, po 14 ti denní přestávce, odehrají své utkání od 15 h s mužstvem z Horní Loděnice. Mladší žáci zajíždějí do Moravského Berouna a mladší přípravky hraje turnaj ve Slavoníně v neděli dopoledne. Bohužel všichni se musejí obejít bez vašeho fandění, protože hřiště mohou využít pouze hráči a jejich doprovod. Tak se snad brzo vše napraví a naši fanoušci nás budou moci podpořit i na hřišti. Těšíme se na to! Fotbalisti TJ Štěpánov

 

Zakázkové krejčovství Věra Hadámková z ulice Horní 22/13 oznamuje občanům, že až do odvolání z důvodu nemoci nepřijímá zakázky na šití, úpravy a opravy oděvů

 

Soukromá firma ve Štěpánově příjme dělníka , dělnici do kovovýroby , na pozici pomocné práce ve výrobě a expedici , praxe z kovovýroby vítaná.

Studio R , Za Drahou 499/6, Štěpánov . Kontakt 602 714 666, nebo mail studio.r@volny.cz