Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 10. 09. 2021

Hlášení - pátek 10. 09. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Obec Liboš pořádá v neděli 12. září v zahradě pohostinství Za vodó v Liboši 21. libošské hody. Těšit se můžete na Křeslo pro hosta s Janem Čenským, na sousedské posezení s hudbou Bernardýnos, na mši svatou v kapličce. Program začíná od 14 hodin a vstupné je zdarma.

 

V neděli 26. září 2021 od 19 hodin zveme na divadelní operetní představení s názvem Láskyplná opereta. Zazní nestárnoucí melodie klasické i lidové operety a muzikálu proložené vtipnými dialogy a scénkami. Představení se z technických důvodů přesouvá z kina do Sokolovny. Předprodej vstupenek probíhá na pokladně městského úřadu.            

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný se uskuteční ve středu 29. září od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 16. září bude z provozních důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na domácí utkání, které se uskuteční v sobotu 11.září od 16 hodin, kdy hostí celek Sokol Hnojice. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

 

Oznamujeme občanům, že je nově zpoplatněn rekultivační kompost z naší kompostárny. Koupíte ho za cenu 300,-Kč/t vč. DPH. Zaplatit můžete na místě oproti příjmovému dokladu.

 

Obec Liboš pořádá v neděli 12. září v zahradě pohostinství ZA VODÓ v Liboši 21. LIBOŠSKÉ HODY. Těšit se můžete na Křeslo pro hosta s JANEM ČENSKÝM, na sousedské posezení s hudbou BERNARDÝNOS, na mši svatou v kapličce. Program začíná od 14 hodin a vstupné je zdarma. Těšíme se s Vámi na příjemné zážitky.

 

Firma David Kratochvíl oznamuje, že obnovuje pravidelný středeční prodej kuřecího a vepřového masa. V Moravské Huzové od 9:45 do 10:00 u prodejny a ve Štěpánově od 10:15 do 10:30 u prodejny COOP na Sídlišti.

 

Pan Pavlíček oznamuje, že od pátku 3. září zahajuje ve vinotéce prodej burčáku z vinařství Pazderka z Mikulova.