Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 10.února

Hlášení - pátek 10.únoraInformace MěÚ Štěpánov

 

Starosta města svolává na čtvrtek 16. února od 17 hodin do prostor místního kina 4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Štěpánov.

 

Hanácký skanzen v Příkazích Vás zve na Hanácké masopust, který se bude konat tuto sobotu 11.2. od 10:00 – 16:00. Můžete se těšit na tradiční masopustní průvod, vystoupení Nákelanky a zabijačkové hody. Zabijačkové výrobky možno nakoupit sebou domů. Masky mají vstup zdarma. Těší se na Vás pořadatelé. 

 

Základní škola štěpánov a Nadační fond ZŠ Štěpánov vás zvou na tradiční Školní ples, který se bude konat 17. února 2023 od 20:00 v sále sokolovny ve Štěpánově. Vstupenky a místenky si můžete koupit či objednat ve škole u zástupkyně ředitelky Petry Novákové.

 

Také v letošním roce máte možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 22. února od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

V sobotu 11. února od 16 hodin zveme do kina ve Štěpánově všechny malé i velké diváky na animovaný film Cesta do Tvojzemí. Od 18 hodin se v kině uskuteční valentýnský večer spojený s projekcí nové české komedie s Evou Holubovou a Jaroslavem Duškem v hlavních rolích Přání k narozeninám.

 

Pila Lombard nabízí proschlé palivové smrkové dříví za akční cenu 1190,- Kč bez DPH za prostorový sypaný metr. Možnost zajištění dopravy. Pro objednávky prosíme volejte na telefon 774 446 646. Více informací na www.lombard-rezivo.cz.