Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 12.08.2022

Hlášení - pátek 12.08.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 7. září od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.

 

Chovatelé zvou návštěvníky Hodových slavností na tradiční hodovou výstavu. V areálu v sokolské ulici budou vystaveni králíci, holubi, drůbež, morčata a exotické ptactvo. V sobotu můžete navštívit expozici terarijních zvířat od 11 do 15 hodin, od 15 hodin bude na programu kynologická ukázka. Na neděli jsme domluvili expozici ježků a ukázky králičího hopu. Přijďte do klidného areálu vychutnat si pivo z pivovaru Chomout, biovína vinařství Jedlička a dobroty z udírny.

 

Srdečně Vás zveme na hodové oslavy sv. Vavřince, které proběhnout tento víkend, u nás ve Štěpánově. Program naleznete na vývěskách, na webu města, v aplikaci hlášení rozhlasu a na sociálních sítích. V neděli Vás zveme do hodového průvodu. Průvod vyjde v 10 hodin od bývalé Ledy to z horního konce, a od nového bytového domu naproti paní Bujokové z dolního konce směrem ke kostelu sv. Vavřince, kde se od 10:30 bude konat Mše svatá. Oba průvody doprovodí dechová hudba. Z důvodu nemoci dochází ke změně programu – v pátek nevystoupí skupina Dirty Joke, ale Status Quo revival a v sobotu v 18:30 místo Slam Poetry se můžete těšit na kapelu Elán revival. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

 

Z důvodu úplné uzavírky silnice III/44613 ve městě Štěpánov při akci „Hodové slavnosti sv. Vavřince 2022“ v sobotu 13. 8. 2022, od 7.15 hod. do neděle 14. 8. 2022, do 19.00 hod bude omezena obsluha autobusových zastávek autobusovou linkou 891364. Zastávka Štěpánov, kino nebude obsluhována v původní poloze, ale bude obousměrně přemístěna do prostoru před MěÚ. Zastávky Štěpánov, u Salvie a Štěpánov, Březecká nebudou obsluhovány. Děkujeme za pochopení.

 

 

V sobotu 13. srpna od 16h bude naše mužstvo TJ Štěpánov hostit soupeře TJ Sokol Jívová. Přijďte nás povzbudit v prvním domácím utkání nového ročníku. Občerstvení bude hodově bohaté. Těší se fotbalisti TJ Štěpánov".