Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 15. 10. 2021

Hlášení - pátek 15. 10. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Obec Žerotín příjme pracovnici či pracovníka na údržbu a úklid obce. Nástup od 1. listopadu případně dle dohody. Nabízíme jednosměnný provoz, pracovní poměr na dobu neurčitou, 25 dni dovolené, plat od 20 000 Kč plus motivační složka platu, příspěvek na stravování. Bližší informace osobně na Obecním úřadě Žerotín nebo telefonicky na číslech 585 380 267 a 723 088 801.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že v pondělí 18. října bude z provozních důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme občanům Benátek a Stádla za vzornou spolupráci při monitoringu odpadových nádob. Děkujeme Vám.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na domácí utkání, které se uskuteční v sobotu 16. října od 14.30 hodin. Soupeřem domácích budou hráči z Doloplaz. Tradiční občerstvení bude zjištěno. Srdečně Vás všechny zveme na stadion do Moravské Huzové na svařák, poslední letošní pečené makrely a samozřejmě na zajímavý fotbalový zápas.

 

Výstaviště Flora Olomouc Vás zve na podzimní etapu výstavy Flora Olomouc - Hortikomplex. Akce se koná od 14. do 17. října na olomouckém Výstavišti Flora. Hlavní expozice připomene význam ovoce a zeleniny pro člověka a také zdravé způsoby jejich pěstování. Můžete se těšit i na bohatý doprovodný program. Aktuální informace najdete na webu www.flora-ol.cz.

 

U příležitosti připomínky 745. výročí od založení obce Březce srdečně zveme všechny spoluobčany na společné setkání v den státního svátku ve čtvrtek 28. října. V 18 hodin se uskuteční mše svatá v kapli sv. Jana Nepomuckého a od 19 hodin lampionový průvod obcí. Sraz u kříže na návsi. Na závěr průvodu bude připraveno drobné občerstvení pro děti.  

 

Fotbalisté TJ Štěpánov zvou všechny své příznivce k těmto utkáním. V sobotu 16. října od 10 hodin budou hrát mladší žáci se soupeřem z Drahanovic. Od 14.30 hodin naši muži sehrají zápas s Královou. Oba týmy chtějí potvrdit své úspěšné tažení soutěží. V neděli 17. října od 9.30 sehrají turnaj hráči z přípravky. Jejich soupeři budou z Mladče, Luké a Újezdu u Uničova. Občerstvení bude jako vždy připraveno, navíc s jedním bonusem. TJ Štěpánov s radostí oznamujeme našim fanouškům, že hlavně díky Vám jsme se v soutěži "Kopeme za fotbal" umístili na pěkném bodovaném místě a získali cenu. Rádi bychom se o ni s Vámi podělili a proto Vás srdečně zveme na sobotní utkání našich mužů. Prvních 100 fanoušků, kteří nám dali v soutěži svůj hlas, od nás obdrží pivo a něco na zub zdarma. Děkujeme za podporu a těšíme se na Vás. Fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 27. října od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.

 

Upozorňujeme občany, že ve dnech od 11. října do 15. října dojde k úplné uzavírce komunikace v Benátkách, a to zhruba mezi domy č.p. 171 a 173, vizte mapu. Děkujeme za pochopení.

 

Srdečně vás zveme na talkshow herečky Sandry Pogodové a muzikanta Richarda Pogody. Uskuteční se v sobotu 6. listopadu od 19 hodin v sále kina ve Štěpánově. Předprodej vstupenek již probíhá na pokladně městského úřadu a cena je 170 korun českých.