Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 17. března 2023

Hlášení - pátek 17. března 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

 

Restaurace Sokolovna Vás zve v pátek a sobotu, 24. a 25. března na Řízkové hody. V nabídce bude pravý vídeňský řízek, dále kančí, jelení, dančí, kuřecí, smažené „béči kule“ nebo dančí guláš. Rezervace na telefonu 603 244 784.

 

Klub rodičů a dětí, organizační složka, pořádá ve středu 22.března od 15 do 18 hodin v areálu chovatelů výměnný bazárek dětských věcí. Můžete přinést dětské věci jako například oblečení, obuv, hračky, vybavení pro miminka. Pokud nemáte nic na výměnu, nevadí, přijďte si také vybrat a odnést zdarma cokoliv, co vám padne do oka. Vstupné je 30 Kč. Výtěžek ze vstupného bude použit na podporu Klubu rodičů a dětí. Více informací naleznete na letácích.

 

Upozorňujeme občany, že ve středu 22. března proběhne první svoz bioodpadu v tomto roce.

 

Také v letošním roce máte možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 22. března od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

V sobotu 18. března od 16 hodin zveme do kina ve Štěpánově malé i velké diváky na japonský animovaný film Doručovací služba čarodějky Kiki. A od 19 hodin promítneme akční sci-fi film Black Adam. Všichni jste srdečně zváni, těšíme se na Vás.

 

Fotbalisté TJ Štěpánov zvou všechny své fanoušky na první jarní utkání, které se uskuteční v sobotu 18. března od 14hodin. Našim soupeřem bude mužstvo z Mladče. Těšíme se na vaši návštěvu a klubové šály sebou!