Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 22.září 2023

Hlášení - pátek 22.září 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

Také v říjnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 4. října od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Pan Libor Svoboda pořádá od září kurzy Angličtiny a Španělštiny. Naučte se za pár týdnů to, co se Vám nepodařilo za několik let ve škole. Naučte se bez strachu komunikovat díky efektivní zrychlené metodě. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky, věčné začátečníky i mírně pokročilé všech věkových kategorií. Bližší informace získáte na mailu info@liborsvoboda.cz

 

V sobotu a v neděli 23. a 24. září proběhne v Olomouci již tradiční prodejní výstava minerálů a šperků MINERAL-EXPO OLOMOUC. Výstava se bude konat na Střední škole polytechnické, na ulici Rooseveltova 79 v sobotu od 9 do 17 hodin a v neděli od 9 do 16 hodin. Všichni jste srdečně zváni na úžasný svět minerálů a bohatý program pro celou rodinu.

 

Místní kynologická organizace Vás srdečně zve na již XI. ročník Memoriálu Josefa Václavského. Můžete se těšit na všestranný výcvik psů (stopa, poslušnost, obrana). Tento již tradiční krajský závod se uskuteční na fotbalovém stadionu TJ Štěpánov v termínu od 22. do 24. září. 2023. Nenechte si tuto mimořádnou akci ujít, všichni jste srdečně zváni.

 

Fotbalisti TJ Štěpánov upozorňují své fanoušky, že vzhledem ke konání XI. ročníku Memoriálu Josefa Václavského na našem fotbalovém hřišti, se utkání mužů a dorostu překládají na hřiště v Chomoutově. Oba zápasy se budou konat v sobotu 23. září. Dorostenci odehrají od 13h utkání s týmem Lužic "B" a muži vyzvou svého soupeře z Bohuňovic "B" od 15.30. Přijďte nás povzbudit!! Děkujeme za vaši podporu.

 

Olomoucký kraj vyhlásil dotační program Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji V. Dotace je možné čerpat na výměnu kotle na pevná paliva nesplňujícího 3., 4. a 5. emisní třídu za nový ekologický zdroj. Bližší informace k vyhlášené výzvě dotačního programu kotlíkových dotací naleznete na webové stránce Olomouckého kraje www.olkraj.cz/kotlikovedotace. 

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby ve spolupráci s nadací Český hudební fond uvede v pátek 29. září 2023 od 19 hodin představení písničkáře a kytaristu Jana Matěje Raka a světového kytarového virtuose, skladatele, profesora pražské Akademie múzických umění Štěpána Raka. Představení se uskuteční v koncertním sále ZUŠ v ulici Nádražní. Všichni jste srdečně zváni.       

 

Ordinace MUDr. Tóthové oznamuje, že bude očkovat proti chřipce a onemocnění COVID-19. V případě zájmu volejte na telefonní číslo ordinace k objednání - 605 219 667.

 

Stavebniny Izomat nabízí Cement v akční ceně 104 Kč včetně DPH. Dále nabízí velké slevy na obrubníky, dlažbu, zateplovací systémy a veškerý stavební materiál. Stavebniny Izomat najdete v Olomouci, v části Chválkovice na ulici Na Zákopě 636/2B.

 

Tento pátek 22. září v 19 hodin zveme do kina na komponovaný pořad Věřím na zázraky, při kterém se osobně divákům za hudebního doprovodu olomouckého písničkáře Stanislava a spol. představí legenda české fotografie profesor Jindřich Štreit. Prostor bude také na divácké dotazy. Vstupné v předprodeji v síti smsticket.cz a na pokladně úřadu je 150 Kč, na místě potom hodinu před představením 170 Kč.

 

O víkendu v sobotu 23. září v 16 hodin zveme malé i velké diváky na animovanou pohádku Myška Pattie - Na vlnách dobrodružství, v 19 hodin na nové české drama s Pierre Richardem v jedné z hlavních rolí Dvě slova jako klíč. V neděli 24. září 19 hodin promítneme krimi komedii Kazmi Kazmitche Onemanshow: The Movie.  Bar a pokladna kina jsou otevřeny vždy hodinu před představením.