Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 23. prosince

Hlášení - pátek 23. prosinceInformace MěÚ Štěpánov

 

Právě v těchto chvílích probíhá v kině ve Štěpánově promítání prvního dílu pohádky Princezna zakletá v čase, v rámci tradiční akce „Vítání štědrého dne“. Po celou dobu akce jsou v kině vystaveny kostýmy a rekvizity z barrandovských filmových ateliérů. V 18:10 do křesla pro hosta zavítá představitelka role královny Calderonu Vanda Vacínová. V 19:30 promítneme druhý díl pohádky. V rámci akce proběhne také dětská soutěž o doma vytvořenou vánoční ozdobu a soutěž O cenu starosty o nejlepší vaječňák. Vzorky vaječňáku v nejmenším přípustném objemu 0,5 litru se budou přijímat do soutěže do 19 hodin. Vstupenky budou slosovatelné o cenu věnovanou produkčním týmem pohádky. Po celý večer bude v nabídce punč, svařené víno a ochutnávat budeme vánoční dobroty „co kdo přinese“. Akce bude měla končit půlnočním přípitkem a přivítáním Štědrého dne. Všichni jste srdečně zváni, těšíme se na Vás.

 

V sobotu 31. prosince Vás zveme na PROCHÁZKU BŘEZECKÝM KATASTREM. Sraz bude ve 14 hodin u kříže v Březcích.

 

Z věže kostela sv. Vavřince zazní nové zpěvy v sobotu 24. prosince od 15:30 hodin. Těší se na Vás muzikanti ze Štěpánova.

Ve Štěpánově, v ulici Nové byl nalezen svazek klíčů. Bližší informace na městském úřadě.

 

V sobotu 24. prosince v Březcích u kaple sv. Jana Nepomuckého od 14 hodin bude probíhat za svitu BETLÉMSKÉHO SVĚTLA OTEVÍRÁNÍ JESLIČEK A TROUBENÍ KOLED.

 

Ordinace praktické lékařky MUDr. Tóthové oznamuje, že se ve dnech 27. a 28. prosince nebude z důvodu dovolené ordinovat. Zastupuje MUDr. Folprecht ve svých ordinačních hodinách.

 

Upozorňujeme občany, že ve středu 28. prosince bude městský úřad otevřen od 8 do 15 hodin. Dále upozorňujeme občany, že poslední směna před svátky ve sběrném dvoře bude ve středu 21. prosince. Ve středu 28. prosince bude sběrný dvůr otevřen pro likvidaci obalů po Vánocích. Na Silvestra 31. prosince bude sběrný dvůr uzavřen. Klasický provoz začne 2. ledna.

 

 

V pátek 23. prosince 2022 zveme do kina ve Štěpánově na tradiční akci „Vítání štědrého dne“. Od 15 hodin budou v kině vystaveny kostýmy a rekvizity z fundusu barrandovských filmových ateliérů. V 16 hodin promítneme první díl pohádky Princezna zakletá v čase. V 18:10 do kina do křesla pro hosta zavítá představitelka role královny Calderonu Vanda Vacínová. V 19:30 promítneme druhý díl pohádky. V rámci akce proběhne také dětská soutěž o doma vytvořenou vánoční ozdobu a soutěž o nejlepší vaječňák.

 

V neděli 25. prosince od 20.00 vystoupí v Restauraci Sokolovna hudební skupina Lumen Acoustic. Vstupné 100 Kč.

 

A to je z dnešního hlášení vše a jelikož už máme Ježíška za vraty, dovolte mi popřát Vám požehnané Vánoce, v duších klid a lásku. Ať každý z nás najde pod stromečkem své vysněné přání. Děkuji za pozornost a přeji hezké sváteční dny.