Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 28. srpna 2020

Hlášení - pátek 28. srpna 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Od 7. září zahajuje oddíl Zdraví Štěpánov  pravidelné cvičení v tělocvičně Základní školy ve Štěpánově.

Pondělí -  18,30 - 19,30   protahovací, uvolňovací a relaxační cvičení - Jana

Středa   -  18,30 - 19,30    zdravotní a lehce posilovací cvičení - Jana

                19,30 - 20,30     posilování a formování těla - Katka

S sebou si prosím vezměte - ručník na podložku, vhodnou obuv na cvičení , pití a hlavně chuť do cvičení. Moc se na vás těší cvičitelky

 

Zdravotní středisko, dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že 31. srpna, 1. a 3. září 2020 nebude ve Štěpánově ordinovat.

 

Pan Pavlíček oznamuje,že od pátku 28. srpna zahajuje ve vinotéce prodej burčáku z vinařství Pazderka z Mikulova.

 

Dovolujeme si vás pozvat na 1. ročník nohejbalového turnaje trojic „O POHÁR LIBOŠE 2020“. Turnaj se uskuteční 19. září na víceúčelovém hřišti u rybníka „Jílkov“ v Liboši, občerstvení bude zajištěno. Podat přihlášky a získat informace k turnaji můžete na telefonním čísle 776 171 274.

 

V pátek 28. srpna od 20 hodin se v areálu fotbalového hřiště za sokolovnou koná letní zábava s kapelou Motors. Vstupné do 20.00 zdarma. Od 20.00 pak za 100 Kč.

 

Tento víkend se v Chomoutově koná Chomoutovská pouť. Začíná v pátek od 14 hodin a končí v neděli odpoledne. Těšit se můžete na pouťové atrakce pro malé i velké návštěvníky. V pátek večer Letní rodinné kino. V sobotu večer zábava s živou hudbou. Vše na fotbalovém hřišti TJ Sokol Chomoutov. Stánky s občerstvením zajištěny po celou dobu poutě. Těšíme se na Vás, přijďte se pobavit.

 

V sobotu 29. srpna 2020 zveme do kina ve Štěpánově na mimořádné promítání spojené s představením nového zvukového systému v kině. Jako náhradu za odvolané promítání letního kina promítneme francouzský akční film ANNA. Představíme novou zvukovou aparaturu, která divákům nabídne systém prostorového zvuku Dolby Surround 7.1. Projekce začne ve 20 hodin, vstupné zdarma!

 

Osadní výbor Březce pořádá v sobotu 29. srpna tradiční akce „Čau prázdniny a V. ročník soutěže „Březecké koláč“. Akce budou probíhat na tenisovém hřišti v Březcích od 15 hodin. Pro děti bude k dispozici malování na obličej, tetování, řetízkový kolotoč, střelnice, skákací hrad. Příjem výrobků do soutěže o nejlepší osobně přinesené a upečené koláče, buchty a jiné sladké a slané pečivo bude probíhat od 15 do 16 hodin. Vyhodnocení proběhne v 17 hodin. Od 19 hodin bude hrát k poslechu a tanci skupina ACOUSTIC LUMEN. Občerstvení bude zajištěno,  všichni jste srdečně zváni.

 

Výbor místní skupiny českého rybářského svazu ve Štěpánově zve děti na rybářské závody na rybníce v Benátkách, které se konají v sobotu 29. srpna. Prezentace i neregistrovaných dětí bude v 6 hodin a 30 minut, začátek závodu je plánován na 7 hodinu. Ukončení závodů a vyhlášení vítězů proběhne přibližně v 11:30h. Pro soutěžící jsou nachystané hodnotné ceny. Občerstvení pro soutěžící zdarma. Na hojnou účast se těší pořadatelé.

 

Prodejna BenPe v Dolní ulici, paní Peřinová oznamuje, že prodává klasické dětské papučky. Na prodejně má také několik párů papučků zn. BEFADO.

 

Mateřská škola Štěpánov, Moravská Huzová zastoupená Mrg. Miladou Vlkovou oznamuje vyhlášení volných pracovních míst. Na pozici učitelky mateřské školy na 0,37 úvazku. Kvalifikace učitel mateřské školy dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a dále na pozici školního asistenta na 0,5 úvazku. Kvalifikace minimálně středoškolské vzdělání s kurzem asistenta pedagoga. Platové podmínky dle platných platových tabulek. Životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte na e-mail: info@skolkahuzova.cz, nebo poštou. V případě dotazů kontaktujte ředitelku školy na telefonní čísle 739 300 006. Na obě pozice lze zaměstnat jednoho pracovníka, při splnění kvalifikačních požadavků.

 

TJ Štěpánov pořádá v neděli 30. srpna od 13 hodin v areálu za sokolovnou "Rozloučení s prázdninami". Doprovodný program, soutěže a bohaté občerstvení je připraveno všechny potěšit a pobavit. Těšíme se na Vaši účast. Tělovýchovná jednota Štěpánov.

 

Ordinace MUDr. Tóthové zavádí objednávací systém. Proto žádáme pacienty, aby se k vyšetření u MUDr. Tóthové  objednávali osobně nebo telefonicky na čísle 605 219 667.  Systém by měl zkrátit čekací dobu a zabránit většímu množství čekajících pacientů v čekárně.

 

Vedoucí školní jídelny oznamuje , že opět vaří pro cizí strávníky. Přihlásit se můžete ve školní jídelně nebo telefonicky na číslech 585 386 499 nebo 608 984 227. Dále je možné zaplatit stravné na měsíc září a to denně  od 7:30 hod do 12:30 h.