Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 5.května 2023

Hlášení - pátek 5.května 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že od 11. do 16. května bude z provozních důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Klub seniorů Štěpánov pořádá 6. května 2023 od 14 hodin v sále sokolovny Kloboukový bál. Bohaté občerstvení, tombola i hudba jsou zajištěny. Vstupné je 60 Kč a vstupenky si můžete rezervovat na telefonu 776 285 842. Srdečně zvou senioři ze Štěpánova.

 

Na dětském hřišti u základní školy byl nalezen prsten z bílého kovu a na parkovišti také u základní školy byl nalezen svazek klíčů. Bližší informace k oběma nálezům získáte na městském úřadě.

 

Vážení spoluobčané, srdečně jste zváni na SVATOJÁNSKÉ HODY V BŘEZCÍCH v neděli 14. KVĚTNA. Zahájení se uskuteční ve 13:30 s dechovou hudbou Šternberanka. Od 15 hodin bude probíhat hodová mše svatá u kaple sv. Jana z Pomuku. Závěr hodů obstará sousedské posezení při hudbě a drobném pohoštění.

 

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr ve Štěpánově bude v pondělí 8. května UZAVŘEN. Děkujeme za pochopení.

 

Firma Nikol Drůbež bude v úterý 9. května v Moravské Huzové od 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:30 u Sokolovny, v Benátkách od 12:45 u rybníka a v Březcích od 13:00 do 13:15 u zámečku (kontejneru) nabízet k prodeji kuřice různých barev, roční slepice, krůty, husy, kačeny, husokačeny, perličky, brojlery, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny.

 

Město Štěpánov pořádá koncert komorní hudby souboru mladých umělců Slavic trio. Tento soubor dechových nástrojů ve složení klarinet, hoboj a fagot slaví výrazné úspěchy na domácí i mezinárodní hudební scéně. Koncert Slavic tria se uskuteční v sobotu 6. května v koncertním sále v budově ZUŠ v 17 hodin. Jste srdečně zváni!