Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 6. 11. 2020

Hlášení - pátek 6. 11. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

V souvislosti s prodloužením nouzového stavu přistoupil Olomoucký kraj k dočasnému omezení některých autobusových linek. Ty od pátku 6. listopadu přešly do prázdninového režimu, přičemž nejsou vypravovány školní a posilové spoje. Omezení se dotklo pouze autobusových linek, jejichž objednavatelem je Olomoucký kraj. Hejtmanství tak chce zamezit plýtvání finančními prostředky na provoz spojů, které by jezdily prázdné. Vlakové dopravy se změny netýkají.
Informace o aktuálních jízdních řádech najdou cestující na webu CESTUJOK.CZ nebo IDSOK.CZ, případně si mohou zavolat na infolinku 588 88 77 88.

 

Ve středu 18. listopadu od 15 do 17 hodin bude k dispozici na městském úřadě ve Štěpánově občanům právník Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Bezplatné poradenství poskytne v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Z důvodu vládních nařízení a prodloužení nouzového stavu je knihovna ve Štěpánově až do 20. listopadu (včetně) uzavřena.

 

Oznamujeme občanům, že Benzínka BEN-PE v Dolní ulici ukončila svoji činnost. Po ukončení vládních protiepidemických opatření bude prodejna BEN-PE otevřena od 10 do 16 hodin pro možnost výměny plynových bomb, dále bude zajišťovat čištění peří, prodávat papuče a doprodávat oleje. V současné době jsou veškeré obchody (s výjimkami) nařízením vlády uzavřeny.

Městský úřad Štěpánov oznamuje občanům, že v návaznosti na usnesení Vlády ČR dochází k omezení úředních hodin úřadu pro veřejnost. Úřední hodiny pro veřejnost budou v pondělí a ve středu vždy od 9 do 11 hodin a od 13 do 16 hodin. Kontakt s občany bude primárně telefonický a emailem.