Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 01.08.2022

Hlášení - pondělí 01.08.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

MUDr. Jitka Tóthová oznamuje občanům, že ve dnech 8.8. až 19.8. nebude z důvodu dovolené ordinovat. Zastupuje MUDr. David Folprecht ve svých ordinačních hodinách.

 

Firma Nikol drůbež bude v úterý 2. srpna v Moravské Huzové od 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:30 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:45 u rybníka a v Březcích od 13:00 - 13:15 u zámečku (kontejneru) nabízet k prodeji kuřice před snáškou různých barev, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny.

 

Z důvodu nepřízně počasí se Dětský den na fotbalovém hřišti v Moravské Huzové přesunul na neděli 7. srpna. Odpoledne plné zábavy začíná ve 13 hodin a těšit se můžete na soutěže, cukrovou vatu, malování na dřevo i na obličej, obří skluzavku, hasičskou pěnu. Hudbu bude mít na starost DJ David. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že v úterý dne 2. srpna bude z technických důvodů uzavřena. Bližší informace a případné změny naleznete na webu knihovny.

 

Upozorňujeme občany, že z důvodu nutné údržby a úklidu dojde ve dnech 3. srpna a 4. srpna k uzavření štěpánovského hřbitova. Hřbitov bude uzavřen po oba dva dny od 06:00 h do 14:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

 

VEXTA DOMY výrobní závod Moravská Huzová přijme pracovníky do výroby. Pracovní poměr na plný úvazek nebo OSVČ a jedná se o práci na jednu směnu. Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost. Bližší informace na telefonu 725 924 007.

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 10. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.

 

Tajemník Městského úřadu Štěpánov vyhlašuje výzvu na obsazení místa zaměstnance údržby města. Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek a po tříměsíční zkušební době na dobu neurčitou. Nástup od 1. září. Přihlášky je nutné doručit na Městský úřad Štěpánov nejpozději do 15. srpna do 17 hodin. Detailní informace jsou zveřejněny na úřední desce.