Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 05. 10. 2020

Hlášení - pondělí 05. 10. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

„Upozorňujeme občany, že z důvodu technické závady a nutné opravy svozového auta nebude město až do odvolání přistavovat ani vyvážet kontejnery. Děkujeme za pochopení. Předpokládaná doba oprav je jeden týden.“

 

Ředitelka Základní školy Štěpánov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa školník – školnice s nástupem během října 2020. Jedná se o zástup za pracovní neschopnost na celý úvazek. Požadujeme: všestranné dovednosti pro opravy a údržbu školní budovy, zařízení a zeleně v areálu školy, schopnost jednoduchých stavebních oprav, malířských, natěračských, instalatérských a zahradnických profesí, řidičský průkaz sk. B, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, flexibilitu a samostatnost, schopnost jednat s lidmi, dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost. Písemné žádosti doručte osobně do kanceláře školy (budova 2. stupně) nebo na adresu Základní škola Štěpánov, Dolní 597/8a, 783 13 Štěpánov, do 9. října 2020. K žádosti přiložte profesní životopis a kopii dokladu o ukončeném vzdělání (výuční list).

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby pořádá výstavu "Tady nová republika". Výstava se bude konat v kostele sv. Barbory ve Štěpánově a bude otevřena 6., 9., 13., 16., 20., a 23. října vždy od 16 do 18 hodin. Vstupné je zdarma.

 

Soukromá firma ve Štěpánově příjme dělníka , dělnici do kovovýroby , na pozici pomocné práce ve výrobě a expedici , praxe z kovovýroby vítaná.

Studio R , Za Drahou 499/6, Štěpànov . Kontakt 602 714 666, nebo mail studio.r@volny.cz