Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 08.08.2022

Hlášení - pondělí 08.08.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Firma Nikol drůbež bude v úterý 9. srpna v Moravské Huzové od 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:30 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:45 u rybníka a v Březcích od 13:00 - 13:15 u zámečku (kontejneru) nabízet k prodeji kuřice před snáškou různých barev, chovné kohouty, husokačeny, husy, kačeny, krmné směsi a vitamíny.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové  děkují všem sponzorům za možnost uspořádání Dětského dne na hřišti v Moravské Huzové. Akce se vydařila, proběhla v neděli za velké účasti dětí a spokojenosti všech účastníků.

 

V sobotu 13. srpna od 16h bude naše mužstvo TJ Štěpánov hostit soupeře TJ Sokol Jívová. Přijďte nás povzbudit v prvním domácím utkání nového ročníku. Občerstvení bude hodově bohaté. Těší se fotbalisti TJ Štěpánov".

 

Tajemník Městského úřadu Štěpánov vyhlašuje výzvu na obsazení místa zaměstnance údržby města. Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek a po tříměsíční zkušební době na dobu neurčitou. Nástup od 1. září. Přihlášky je nutné doručit na Městský úřad Štěpánov nejpozději do 15. srpna do 17 hodin. Detailní informace jsou zveřejněny na úřední desce.

 

VEXTA DOMY výrobní závod Moravská Huzová přijme pracovníky do výroby. Pracovní poměr na plný úvazek nebo OSVČ a jedná se o práci na jednu směnu. Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost. Bližší informace na telefonu 725 924 007.