Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 12. 07. 2021

Hlášení - pondělí 12. 07. 2021Informace MěÚ Štěpánov

  

Fotbalisté z Moravské Huzové Vás zvou v sobotu 17. července na letní karneval se skupinou Motors. Od 20 hodin na hřišti v Moravské Huzové se na Vás srdečně těší huzovští fotbalisté.

 

Oznamujeme občanům místní části Moravská Huzová, že dne 12. července byla zahájena stavba „Rekonstrukce chodníků“. Stavbu realizuje firma SWIETELSKY stavební s.r.o.

 

Paní Kateřina Hlavatá z potravin Štěpík na ulici Horní ve Štěpánově oznamuje občanům, že výborná zmrzlina z Opočna se točí každý den od pondělí do neděle. Po dobu letních prázdnin od 10 do 18 hodin.

 

Město Štěpánov vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pozic brigádnic a brigádníků na výpomoc při organizaci Hodů sv. Vavřince 2021. Jedná se o víkend 7. a 8. srpna, plat je 100 Kč na hodinu. Vhodné pro studenty a mládež od 16 let, dále také i pro seniory. Požadujeme zdravotní způsobilost. Případní zájemci se mohou hlásit osobně od 12. července v úřední dny na Městském úřadě Štěpánov.  

 

V říjnu se otevírá nová restaurace McDonald's Náklo-Unčovice! Pokud hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo brigádu? Staňte se součástí skvělého týmu, kde Vám umožní pružnou pracovní dobu a kariérně růst. Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme. Do doby, než se nová restaurace McDonald's otevře, bude zaškolení probíhat v Olomouci. Více informací na telefonním čísle: 722 964 479.