Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 16. 11. 2020

Hlášení - pondělí 16. 11. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Upozorňujeme občany, že tuto středu, tedy 18. listopadu, dojde k poslednímu svozu bioodpadu v letošním roce. Dále informujeme občany, že z důvodu uzavřené kompostárny není až do odvolání možné ukládat bioodpad ani na sběrném dvoře. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 

Oznamujeme občanům, že v úterý 17. listopadu symbolicky v 17 hodin a 11 minut se rozezní na několik minut kostelní zvony jako připomínka listopadových událostí roku 1989.

 

Městský úřad Štěpánov je otevřen pro veřejnost pouze v pondělí a středu , vždy od 9 do 11 hodin a od 13 do 16 hodin. Žádáme občany, aby úřad navštěvovali pouze v nezbytně nutných případech a preferovali telefonický kontakt či kontakt emailem.

Prosíme občany, v jejichž okolí se nemoc covid 19 vyskytla, aby si vždy návštěvu úřadu sjednali telefonicky nebo elektronicky, emailem.  Občanům, kteří jsou v karanténě není návštěva úřadu povolena.

 

Ve středu 18. listopadu od 15 do 17 hodin bude k dispozici na městském úřadě ve Štěpánově občanům právník Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Bezplatné poradenství poskytne v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Z důvodu vládních nařízení a prodloužení nouzového stavu je knihovna ve Štěpánově až do 20. listopadu (včetně) uzavřena.