Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 3.dubna 2023

Hlášení - pondělí 3.dubna 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Pracovníci sběrného dvora upozorňují občany, že materiál obsahující azbest a eternit je nutné předávat v pevném obale (například v plachtě, pevném igelitovém pytli a tak podobně). Dále žádáme občany, aby dovážející odpad měli předběžně roztříděný, nebudou se tak vytvářet dlouhé fronty. Děkujeme za spolupráci.   

 

Kruh přátel hudby Štěpánov vás zve na koncert Smetanova tria, které bylo založeno již v roce 1934 legendárním českým klavíristou Josefem Páleníčkem, a které patří k nejprestižnějším českým souborům současnosti. Uslyšíte vynikající sólisty: klavíristku Jitku Čechovou, houslistu Jana Talicha a violoncellistu Jana Páleníčka. Koncert se uskuteční v koncertním sále Základní umělecké školy v pátek 14. dubna v 17 hodin. Jste srdečně zváni.

 

V neděli 9. dubna se od 20.00 hodin koná v restauraci Sokolovna hudební zábava s kapelou Lumen Acoustic. Vstupné 100 Kč.

 

V sobotu 29.04.2023 od 18 hodin zveme do kina ve Štěpánově na talkshow Na kus řeči s… Ivo Šmoldasem. Vynikající vypravěč a herec Ivo Šmoldas je častým hostem nejrůznějších televizních pořadů. Svým vtipným vyprávěním dokáže rozesmát diváky všech věkových kategorií. Nenechte si rozhodně ujít setkání s jednou z nejpopulárnějších osobností současnosti! Vstupenky lze zakoupit online v síti smsticket.cz

 

Firma Nikol Drůbež bude v úterý 4. dubna v Moravské Huzové od 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:30 u Sokolovny, v Benátkách od 12:45 u rybníka a v Březcích od 13:00 do 13:15 u zámečku (kontejneru) prodávat kuřice různých barev, kohouty, brojlerová kuřata, krmné směsi a vitamíny.

 

Ve čtvrtek 6. dubna dojde k plánované odstávce elektřiny v místní části Moravská Huzová a to od 7:30 do 15:30.  Odkaz na detailnější informace a orientační mapový podklad dotčených lokalit najdete na úvodní straně webových stránek města.  

 

Farma Gazda Bohumín bude prodávat nosné kuřice, chovné kohouty, krmivo pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 6. dubna v 8:25 u sokolovny.