Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 7. září 2020

Hlášení - pondělí 7. září 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Na pokladně městského úřadu je možné zakoupit vstupenky na tyto akce: Permanentku na cyklus koncertů Kruhu přátel hudby v sezoně 2020/2021, na koncert Pocta Paganinimu v podání houslového virtuóze Pavla Šporcla, Vstup do Filmového klubu Štěpánov a také vstupenku na Láskyplnou operetu aneb operetu plnou lásky. To vše je možné zakoupit ideálně v úřední dny na pokladně MěÚ Štěpánov.

Obec Liboš pořádá v zahradě pohostinství „Za vodó“ 20. LIBOŠSKÉ HODY“ V sobotu 12. září od 20 hodin je na programu promítání filmu „Případ mrtvého nebožtíka“. V neděli 13. září se můžete od 14 hodin těšit na pořad Křeslo pro hosta s Vilmou Cibulkovou, od 15 hodiny sousedské posezení s hudbou BERNARDÝNOS a v kapličce se uskuteční mše svatá. Vstupné je zdarma, těšíme se na Vás.

 

MUDr. Jitka Tóthová oznamuje, že  ve dnech 10., 11. a 14. září bude ordinace mimo provoz z důvodu čerpání dovolené.

Zastupovat bude  MUDr. Folprecht ve svých ordinačních hodinách mimo pátku  11. září.

V pátek 11. září se v akutních a neodkladných případech obraťte na urgentní příjem FN Olomouc nebo Nemocnici Šternberk.

Od 1. září došlo ke změně ordinačních hodin a v ordinaci bude pracovat  ještě druhá lékařka MUDr. Lucie Karczubová.

 

"Dětská lékařka MUDr. Helena Gastová žádá všechny pacienty, aby, vzhledem k epidemiologické situaci, se vždy před návštěvou ambulance telefonicky objednali."

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov Vás zve na další fotbalovou sobotu. Takže v sobotu 12.9. od 10.00h hostí mladší žáci mužstvo Litovle. Od 12.30h začne turnaj mladších přípravek za účasti Štěpánova, Dolan, Bělkovic a Černovíra. Jde o první vystoupení našich nejmladších hráčů na domácí trávě. A od 16.00h nastoupí naši úspěšní muži proti mužstvu z Jiříkova. Věříme, že si najdete čas sledovat naše mužstva přímo na hřišti, kde bude připraveno bohaté občerstvení v našem stánku. A můžete se podívat i na naše zrenovované šatny, které byly opraveny za přispění Ol. kraje a našeho města. Těšíme se na Vás.

 

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v našem městě revize kotlů na tuhá paliva, dále revize, kontroly a čistění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol je stanoven na sobotu 19. září. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle 608 748 989.

 

Doubravský Dvůr Vás srdečně zve v sobotu 26. září na „Den otevřených vrat“. Program začíná od 9 hodin a těšit se můžete na děkovnou bohoslužbu, na živou folklorní hudbu, jarmark, ruční výrobu sýrů, prohlídku farmy a mlékárny, domácí zmrzlinu a další výborné jídlo a pití.