Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 9. září 2020

Hlášení - pondělí 9. září 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Dětský bazárek Štěpánov podzim/zima 2020. V sobotu 19. září od 10 do 16 hodin v areálu chovatelů na ulici Sokolské. V nabídce bude především podzimní a zimní zboží, ale také hračky, knížky, sportovní potřeby a jiné. Příjem zboží proběhne v pátek 18. 9. od 15 do 17:30 hodin a výdej zboží v neděli 20. září od 10 do 11 hodin. Kontakt pro přihlášení je na Petru Vrbkovou na telefonu 608 612 385 nebo na mailu vrbkovapetra@seznam.cz.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na domácí mistrovské utkání, které se koná v sobotu 19. září od 15,30 h, kdy hostí celek SK Město Libavá. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Rodiny Křenkova a Škodova děkují všem, kteří se v pátek 11. září přišli naposled rozloučit s paní Helenou Škodovou do obřadní síně městského hřbitova ve Šternberku.

 

Starosta města svolává na čtvrtek 17. září od 17 hodin do prostor Školní jídelny při ZŠ Štěpánov 13. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Po skončení zasedání zastupitelstva proběhne veřejná diskuze k projektům ČOV, k projektu Cyklostezky, k Plánu rozvoje města a v neposlední řadě bude představen návrh nového dětského hřiště. Začátek veřejné diskuze je plánován na 18 hodinu a 30 minutu. Obě akce, jak zasedání zastupitelstva, tak veřejná diskuze se budou konat za všech aktuálně platných mimořádných opatření.

 

Společnost Miele technika v Uničově přijme nové kolegyně a kolegy na pozice montážních dělníků. Nabízí náborový bonus 20 000 korun pokud nastoupíte do konce října 2020. Zájemci o práci jsou vítáni na nezávazné exkurzi každé úterý v 15.00, nebo mohou přijít rovnou na pohovor, který se koná každý pracovní den v 8.00. Více informací najdete na www.karieravmiele.cz.

 

Soukromá firma ve Štěpánově. Hledá na plný úvazek do jednosměnného provozu přípraváře do kovovýroby. Praxe vítána. Manuálně zručné je možnost zaškolit a zaučit. Bližší informace dostanete na telefonu 602 714 666.

 

SDH Štěpánov pořádá netradičních závody v požárním sportu – III. ročník Štěpánovské štafety. Soutěž bude probíhat v sobotu 19. září od 10 hodin na hřišti ve Štěpánově za Sokolovnou. Letos čeká závodníky o něco obtížnější trať, o napínavé okamžiky tak nebude nouze. Těšit se můžete na dobroty z udírny, pro děti připraveno malé občerstvení a pro dospělé vychlazené pivo. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vaši účast.

 

Na pokladně městského úřadu je možné zakoupit vstupenky na tyto akce: Permanentku na cyklus koncertů Kruhu přátel hudby v sezoně 2020/2021, na koncert Pocta Paganinimu v podání houslového virtuóze Pavla Šporcla, Vstup do Filmového klubu Štěpánov a také vstupenku na Láskyplnou operetu aneb operetu plnou lásky. To vše je možné zakoupit ideálně v úřední dny na pokladně MěÚ Štěpánov.

 

"Dětská lékařka MUDr. Helena Gastová žádá všechny pacienty, aby, vzhledem k epidemiologické situaci, se vždy před návštěvou ambulance telefonicky objednali."

 

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v našem městě revize kotlů na tuhá paliva, dále revize, kontroly a čistění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol je stanoven na sobotu 19. září. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle 608 748 989.

 

Doubravský Dvůr Vás srdečně zve v sobotu 26. září na „Den otevřených vrat“. Program začíná od 9 hodin a těšit se můžete na děkovnou bohoslužbu, na živou folklorní hudbu, jarmark, ruční výrobu sýrů, prohlídku farmy a mlékárny, domácí zmrzlinu a další výborné jídlo a pití.

 

Ve středu 23. září od 15 do 17 hodin bude k dispozici na městském úřadě ve Štěpánově občanům právník Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Bezplatné poradenství poskytne v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Zakázkové krejčovství Věra Hadámková nabízí šití oděvů, opravy, úpravy oděvů a šití bytového textilu. Příjem zakázek na adrese Horní 22/13, Štěpánov, a to v úterý od 9 do 17 hodin a ve čtvrtek od 9 do 15 hodin nebo po domluvě na telefonním čísle 605 701 331 lze dohodnout termín individuální.