Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 03. 12. 2019

Hlášení rozhlasu 03. 12. 201921658_0.jpg

Informace OÚ Štěpánov

Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín oznamuje žákům devátých tříd základních škol a jejich rodičům, že v úterý 10. 12. 2019 od 9:00 do 17:00 h se koná „Den otevřených dveří“. Vedení školy co nejsrdečněji zve všechny zájemce k prohlídce školy, dílen a domova mládeže.

 

Prodejna Štěpik na Horní ulici ve Štěpánově, vás zve v sobotu 7. 12. na „Setkání u vánočního punče“. Přijděte načerpat vánoční atmosféru se sousedy a kamarády a pobavit se s námi v 17 hodin před obchůdek Štěpík na Horní ulici. Srdečně zveme všechny příznivce dobré nálady a vánoční pohody.

 

Prodejna Štěpik na Horní ulici nabízí možnost objednání cukrářských výrobků a mini zákusků, chlebíčků a jiných výrobků studené kuchyně na vánoční svátky a Silvestra. Samozřejmostí je i objednávka pečiva z pekárny Sázava a Vašíček Zábřeh. Můžete u nás také nakoupit kvalitní uzeninu od regionálních dodavatelů.

 

Restaurace na Hutích zve všechny každou adventní neděli od 16 hodin na tradiční punč. Připraveny jsou také dobroty z udírny – grilovaný bůček a cigáro, pro děti langoš.

 

Právě v těchto dnech probíhá prodej vánočních stromků vedle nákupního střediska Hruška. Prodej probíhá od pondělí do pátku v době od 15 do 17 hodin. V sobotu a neděli dopoledne od 8 do 11 a odpoledne od 13 do 17 hodin. Prodávat se bude do vyprodání zásob.

 

Prodejna BEN-PE v Dolní ulici, paní Peřinová oznamuje, že od 19. do 22. prosince, od 8,30 do 17,00 hodin a 23. prosince od 8,00 do 14,00 hodin, bude prodávat kapry. Rybu Amura je nutné objednat předem. Na požádání je možné ryby usmrtit a vykuchat.

 

Obec Štěpánov vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa referent/ka hospodářsko správního odboru Obecního úřadu Štěpánov – pokladník / pokladní. Podrobné informace jsou k dispozici na úřední desce obecního úřadu Štěpánov včetně úřední desky elektronické na webových stránkách obce.

 

Na pokladně obecního úřadu jsou v předprodeji vstupenky na vánoční představení Dády Patrasové VESELÉ VÁNOCE S DÁDOU. Představení, na které zveme malé i velké diváky, se uskuteční v sobotu 7. prosince 2019  od 15 hodin.

 

VHS SITKA oznamuje, že se bude v těchto dnech ve Štěpánově a jeho místních částech provádět odečet vodoměrů.

 

Zdraví Štěpánov Vás zve v sobotu 7. prosince na Vánoční jarmark, na kterém si můžete nakoupit drobné dárky na vánoce – náramky, košíčky, andílky, tašky a ozdoby na stromeček. Jarmark bude probíhat v prostorách školy od 9 do 12 hodin. Připraven bude i výborný punč, moc se na Vás všechny těšíme.