Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 04. 12. 2019

Hlášení rozhlasu 04. 12. 2019Bert-and-Ernie-Recording-for-TomTom-4.jpg

Informace OÚ Štěpánov

Obecní knihovna Štěpánov oznamuje dětem i rodičům, že 10. prosince od 15:30 hodin pořádá knihovna za spoluúčasti Klubu rodičů a dětí tvořivou dílničku s Věrkou Veverkou. Sladká odměna bude připravena. Těšíme se na Vás. Dále knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 12. prosince bude v odpoledních hodinách uzavřena.

 

 

Ordinace MUDr. Jitky Tóthové oznamuje, že  v pátek 6.12.2019  bude ordinace  z technických důvodů mimo provoz.

V akutních, neodkladných případech se obraťte na urgentní příjem FN Olomouc nebo Nemocnice Šternberk.

 

V období vánočních svátků a konce roku bude provoz ordinace MUDr. Jitky Tóthové následující: 20.12., 23.12. a 31.12. dovolená, 27.12.a 30.12. se bude ordinovat od 8 do 12 hodin.

V akutních, neodkladných případech se obraťte na urgentní příjem FN Olomouc nebo Nemocnice Šternberk.

 

Zítra ve čtvrtek od 11:30 - 11:50 u nákupního střediska Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat: Brambory k uskladnění: žluté i červené odrůdy za 14,90 Kč, česnek, cibule, ořechy Vlašské i Lískové, loupané i celé, jablka za 18kč (odrůdy: Jonagored, Šampion, Golden, Gala), žampióny, hlívu, český med, čerstvá vejce, bonbony ,čokolády a čokoládové kolekce.

 

 

 

Restaurace na Hutích zve všechny každou adventní neděli od 16 hodin na tradiční punč. Připraveny jsou také dobroty z udírny – grilovaný bůček a cigáro, pro děti langoš.

 

Právě v těchto dnech probíhá prodej vánočních stromků vedle nákupního střediska Hruška. Prodej probíhá od pondělí do pátku v době od 15 do 17 hodin. V sobotu a neděli dopoledne od 8 do 11 a odpoledne od 13 do 17 hodin. Prodávat se bude do vyprodání zásob.

 

Prodejna BEN-PE v Dolní ulici, paní Peřinová oznamuje, že od 19. do 22. prosince, od 8,30 do 17,00 hodin a 23. prosince od 8,00 do 14,00 hodin, bude prodávat kapry.

Rybu Amura je nutné objednat předem. Na požádání je možné ryby usmrtit a vykuchat.

 

Obec Štěpánov vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa referent/ka hospodářsko správního odboru Obecního úřadu Štěpánov – pokladník / pokladní. Podrobné informace jsou k dispozici na úřední desce obecního úřadu Štěpánov včetně úřední desky elektronické na webových stránkách obce.

 

Na pokladně obecního úřadu jsou v předprodeji vstupenky na vánoční představení Dády Patrasové VESELÉ VÁNOCE S DÁDOU. Představení, na které zveme malé i velké diváky, se uskuteční v sobotu 7. prosince 2019  od 15 hodin.

 

Osadní výbor Březce pořádá v sobotu 7. prosince ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU. V Březcích od 17:30 hodin u kříže. Bude připraveno bohaté občerstvení, vánoční punč a cukroví. Těšíme se na Vás.

 

Zdraví Štěpánov Vás zve v sobotu 7. prosince na Vánoční jarmark, na kterém si můžete nakoupit drobné dárky na vánoce – náramky, košíčky, andílky, tašky a ozdoby na stromeček. Jarmark bude probíhat v prostorách školy od 9 do 12 hodin. Připraven bude i výborný punč, moc se na Vás všechny těšíme

 

Rádi bychom Vás pozvali dne 12. prosince do kulturního domu ve Šternberku, kde proběhne v 19:00 Adventní koncert skupiny Fleret a Zuzany Šulákové. Vstupenky v ceně 180 Kč si můžete zakoupit v IC Šternberk nebo na www.arks-plus.cz/vstupenky.

 

Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín oznamuje žákům devátých tříd základních škol a jejich rodičům, že v úterý 10. 12. 2019 od 9:00 do 17:00 h se koná „Den otevřených dveří“. Vedení školy co nejsrdečněji zve všechny zájemce k prohlídce školy, dílen a domova mládeže.

 

Prodejna Štěpik na Horní ulici ve Štěpánově, vás zve v sobotu 7. 12. na „Setkání u vánočního punče“. Přijděte načerpat vánoční atmosféru se sousedy a kamarády a pobavit se s námi v 17 hodin před obchůdek Štěpík na Horní ulici. Srdečně zveme všechny příznivce dobré nálady a vánoční pohody.

 

Prodejna Štěpik na Horní ulici nabízí možnost objednání cukrářských výrobků a mini zákusků, chlebíčků a jiných výrobků studené kuchyně na vánoční svátky a Silvestra. Samozřejmostí je i objednávka pečiva z pekárny Sázava a Vašíček Zábřeh. Dále kvalitní uzeniny od regionálních dodavatelů.