Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 29. 11. 2019

Hlášení rozhlasu 29. 11. 2019Bert-and-Ernie-Recording-for-TomTom-4.jpg

Informace OÚ Štěpánov

 

Obec Štěpánov vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa referent/ka hospodářsko-správního odboru Obecního úřadu Štěpánov – pokladník / pokladní. Podrobné informace jsou k dispozici na úřední desce obecního úřadu Štěpánov, včetně úřední desky elektronické, na webových stránkách obce.

 

Klub seniorů Štěpánov Vás srdečně zve na Vánoční výstavu, která se uskuteční od 28. listopadu do 1. prosince vždy od 9 do 16 hodin na areále chovatelů. Děti si budou moci vyzkoušet svoji kreativitu a zručnost a vyrobený vánoční dekor si odnést domů. Těšíme se na Vás.

 

VHS SITKA oznamuje, že se bude v těchto dnech ve Štěpánově a jeho místních částech provádět odečet vodoměrů.

 

Zdraví Štěpánov Vás zve v sobotu 7. prosince na Vánoční jarmark, na kterém si můžete nakoupit drobné dárky na vánoce – náramky, košíčky, andílky, tašky a ozdoby na stromeček. Jarmark bude probíhat v prostorách školy od 9 do 12 hodin. Připraven bude i výborný punč, moc se na Vás všechny těšíme

 

Rádi bychom Vás pozvali dne 12. prosince do kulturního domu ve Šternberku, kde proběhne v 19:00 Adventní koncert skupiny Fleret a Zuzany Šulákové. Vstupenky v ceně 180 Kč si můžete zakoupit v IC Šternberk nebo na www.arks-plus.cz/vstupenky.

 

Na pokladně obecního úřadu jsou již nyní v předprodeji vstupenky na vánoční představení Dády Patrasové VESELÉ VÁNOCE S DÁDOU. Představení, na které zveme malé i velké diváky, se uskuteční v sobotu 7. prosince 2019  a začíná v 15 hodin.

 

Kruh přátel hudby obce Štěpánov uvádí v neděli 1. prosince od 16 hodin představení písničkáře a kytaristu Jana Matěje Raka a světového kytarového virtuose, skladatele, profesora pražské Akademie muzických umění Štěpána Raka. Představení s názvem VŮNĚ SENA A BENZÍNU se uskuteční v koncertním sále ZUŠ v ulici Nádražní. Všichni jste srdečně zváni.

 

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu ve Štěpánově proběhne v sobotu 30. listopadu od 17 hodin u nákupního střediska Hruška. Připravený pro Vás bude malý Vánoční jarmark, vystoupení dětí z mateřské a základní školy Štěpánov. Občerstvení bude zajištěno, všechny Vás srdečně zveme v sobotu v podvečer před Hrušku.

 

Obecní knihovna v Liboši Vás srdečně zve na VIII. VÁNOČNÍ VÝSTAVU výtvarných a ručních prací. Výstava se uskuteční v knihovně v Liboši v pohostinství „Za vodó“ v sobotu 30. listopadu a v neděli 1. prosince vždy od 14 do 18 hodin. Pro děti se budou konat vánoční dílničky.

 

Kulturní komise obce Liboš Vás srdečně zve na tradiční rozsvícení vánočního stromečku a vánoční výstavu 1. adventní neděli 1. prosince od 16:30 na Mlýnském náměstí a v obecní knihovně. Vystoupí dětí z mateřské školy Liboš. Bude připraveno vánoční občerstvení, punč pro děti i dospělé. Hrnek na punč sebou.