Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 07. 10. 2020

Hlášení - středa 07. 10. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Oznamujeme občanům, že z důvodu konání II. kola voleb do Senátu Parlamentu ČR se v pátek 9. října nebude konat výstava v kostele svaté Barbory, s názvem "Tady nová republika".

 

Starosta města svolává na středu 14. října od 17 hodin do prostor místního kina 14. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Zastupitelstvo města Štěpánov se bude konat za všech aktuálně platných mimořádných opatření.

 

Oční optika Miloslava Potužáková oznamuje, že zítra, ve čtvrtek 8. října bude optika uzavřena.

 

Zítra ve čtvrtek  od 11:30 – 11:50 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat :Brambory k uskladnění, cibuli za 12Kč, česnek, jablka, hroznové víno,  maliny, hrušky, švestky, zelí, brokolici, žampióny, křen, květák , rajčata , kapustu, papriky, okurky, český  med, vejce a bonbony.  Firma také bude přijímat objednávky na krouhané zelí.

 

Fotbalisté Tělovýchovné jednoty Štěpánov budou opět hrát v domácím prostředí. Starší žáci od 12.30 přivítají celek z Olešnice a naši muži, po 14 ti denní přestávce, odehrají své utkání od 15 h s mužstvem z Horní Loděnice. Mladší žáci zajíždějí do Moravského Berouna a mladší přípravky hraje turnaj ve Slavoníně v neděli dopoledne. Bohužel všichni se musejí obejít bez vašeho fandění, protože hřiště mohou využít pouze hráči a jejich doprovod. Tak se snad brzo vše napraví a naši fanoušci nás budou moci podpořit i na hřišti. Těšíme se na to! Fotbalisti TJ Štěpánov

 

Zakázkové krejčovství Věra Hadámková z ulice Horní 22/13 oznamuje občanům, že až do odvolání z důvodu nemoci nepřijímá zakázky na šití, úpravy a opravy oděvů

 

Soukromá firma ve Štěpánově příjme dělníka , dělnici do kovovýroby , na pozici pomocné práce ve výrobě a expedici , praxe z kovovýroby vítaná.

Studio R , Za Drahou 499/6, Štěpánov . Kontakt 602 714 666, nebo mail studio.r@volny.cz